Слово Тараса Шевченка – вічне!

Дев’ятого березня увесь світ відзначив День народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, письменника, художника, мислителя, генія, духовного Мойсея української нації. Кобзар жив, творив і боровся у 19 столітті, але він – наш сучасник! Ідеї, помисли, поезія Т.Шевченка співзвучні сьогоденню. Актуальність його слова є незаперечною в кожний момент існування нації. Він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно у державі, яка захищає свою незалежність.

У всі часи, а особливо у важкі, народ України звертається до Шевченка за порадою. Тарас Григорович був, є і буде найяскравішим виразником одвічних прагнень українського народу до волі, незалежності, щасливого життя! Його невмирущість, значущість і велич – вічні!

Поезія великого Кобзаря – це гімн любові до людства, гімн боротьби за свободу й світлу долю всіх народів. Тарас Шевченко у своїх творах подав моральні орієнтири українському народові  і став символом української нації. Саме тому,  у такий  вирішальний  для України час, наш Ліцей поетичними читаннями продовжив роботу над проєктом «Шевченкова весна». Гострота і сила Шевченкового слова ожили вустами ліцеїстів. Дух свободи, людської гідності  через віки прийшли до слухачів, виховуючи почуття любові до Батьківщини і поваги до творчого спадку Кобзаря.

Візьмемо з собою

Тарасову пристрасть!

Тарасову мудрість!

Тарасове невмируще слово!