Архів за Лютий, 2024

День “Відкритих дверей” в Ліцеї

den_vidkr_dvere24Шановні батьки майбутніх першокласників!

zastavka24

Ліцей міжнародних відносин № 51 планує відкрити

у 2024-2025 навчальному році 3 перших класи.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 26 від 21.02.2024 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва у 2024 році» набір до 1 класу розпочинається 25 березня 2024 року.

Якщо на даний час ви знаходитеся за межами Києва, заяву (зразок заяви), інформаційний додаток, згоду на обробку персональних даних, згоду на публікацію та фотокопію чи скановану копію свідоцтва про народження дитини можна надіслати на електронну пошту ліцею irl51_kyiv@ukr.net чи факсом (380)-44-254-02-03. Оригінали документів та медичні довідки мають бути надані до закладу освіти не пізніше 19 серпня 2024 року.

З метою створення при прийомі документів безпечних та належних санітарно-гігієнічних і протиепідемічних умов з урахуванням воєнного стану, з вами буде узгоджено час та спосіб подачі  документів згідно попередньої реєстрації за Google  формою. Прохання  зареєструватися…Зустріч з волонтерами

Сьогодні 15 лютого 2024 року в  Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбулася зустріч з   валлійськими шахтарями-волонтерами.
Вельс-країна у складі Великої Британії, має давні зв’язки з Україною і вже у кілька десятирічь українці підтримують зв’язок із валлійськими шахтарями.
За підтримки мешканців Вельсу шахтарі збирають кошти, купують повнопривідні автомобілі, в які завантажують куплені або зібрані на пожертви і вкрай необхідні нашим військовим дрони, медикаменти, сезонну форму та інші речі.
Під час чергового приїзду в Київ радо завітали на зустріч з учнями ліцею.
У складі гостей були:
- Михайло Антонів-міністр Конституції і генеральний прокурор Вельсу, депутат Валлійського парламенту;
- Карвин Донован-колишній шахтар, представник профспілки «Бекту»;
- Вейн Томас-колишній шахтар, віце-президент Національної профспілки шахтарів Південного Вельсу.
Гості провели в навчальному закладі 3 години. За цей час ми показали гостям Ліцей міжнародних відносин № 51. 11-ти класники розповіли про роботу, яка ведеться в закладі, про проєкти, про дослідницьку роботу, про те чим цікавляться і живуть учні і учителі. Ліцеїсти активно спілкувалися, задавали питання. Учні отримали в подарунок від валлійських гостей  спортивну форму і м’яч для гри в регбі. Музей ліцею поповнився пам’ятним вугіллям із шахт Вельсу і прапором національного союзу гірняків.
1

Сьогодні, 15 лютого 2024 року, в  Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбулася зустріч з   валлійськими шахтарями-волонтерами.

Вельс – країна у складі Великої Британії. Має давні зв’язки з Україною, і вже  кілька десятиріч українці підтримують зв’язок із валлійськими шахтарями.

За підтримки мешканців Вельсу шахтарі збирають кошти, купують повнопривідні автомобілі, в які завантажують куплені або зібрані на пожертви і вкрай необхідні нашим військовим дрони, медикаменти, сезонну форму та інші речі.

Під час чергового приїзду в Київ радо завітали на зустріч з учнями ліцею.

У складі гостей були:

- Михайло Антонів – міністр Конституції і генеральний прокурор Вельсу, депутат Валлійського парламенту;

- Карвин Донован – колишній шахтар, представник профспілки «Бекту»;

- Вейн Томас – колишній шахтар, віце-президент Національної профспілки шахтарів Південного Вельсу.

Гості провели в навчальному закладі 3 години. За цей час ми показали гостям Ліцей міжнародних відносин № 51. 11-тикласники розповіли про роботу, яка ведеться в закладі, про проєкти, про дослідницьку роботу, про те, чим цікавляться і живуть учні й учителі. Ліцеїсти активно спілкувалися, задавали питання. Учні отримали в подарунок від валлійських гостей  спортивну форму і м’яч для гри в регбі. Музей ліцею поповнився пам’ятним вугіллям із шахт Вельсу і прапором національного союзу гірняків.День інтернету в Ліцеї

З нагоди Дня безпечного інтернету, який відзначають 6 лютого учні 10-х класів познайомились з історією шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства. Під час спілкування вони прослідкували шлях еволюції процесу шахрайства та актуалізували для себе методи ЗАХИСТУ!

дкнь інтернетуВибір підручників 2024року

pidruch_08_01_24pidruch_08_01_24_2