Запрошуємо на навчання


Шановні батьки, любі дітки!
Перші вчителі Тетяна Супрун і Марина Таран щиро запрошують першачків до нашої дружної ліцейної родини. Вас чекають цікаві уроки, веселі ігри, нові друзі та справжні відкриття! Ми будемо разом досліджувати світ і творити добро! У нас панує радість, підтримка і розуміння. Ми разом досягнемо успіху і подолаємо всі труднощі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами.