Історія ліцею

       Ліцей міжнародних відносин № 51 є правонаступником середньої школи №51, історія якої  починається ще з 20-х років ХХ століття.

 Згідно  Наказу про відкриття єдиних трудових шкіл у місті Києві у 1919 році (Центральний державний архів вищих органів влади та управління, фонд 166, опис 1, діло №941)  на вулиці Пушкінській функціонувала 51-ша семирічна трудова школа з російською мовою викладання.  У складні часи громадянської війни, боротьби за владу, школа вчила, виховувала, була променем світла і надії на майбутнє, але навчалися діти у приміщенні, що взимку не отоплювалось, без води, під частим обстрілом міста.

1926-1940

1941- 1967

1968 -1999

2000-


Сьогодні Ліцей міжнародних відносин є відомим навчальним закладом не лише в Україні, а й за її межами.  

  Він став осередком  знань, центром проектної діяльності учнів та вчителів. Створені всі умови для розвитку творчих здібностей обдарованої учнівської молоді.

Головними завданнями роботи навчального закладу є виховання та розвиток обдарованих учнів, проектно – дослідницька робота; створення якісно нових умов для самореалізації обдарованих дітей та співпраця зі школами різних країн світу для підвищення рівня освіти заради збереження миру;  опробування та впровадження в навчальний процес передових ідей і методів, об’єднання міжнародної освіти на базі єдиного базового навчального плану.