Прозорість діяльності

Прозорість та інформаційна відкритість діяльності
Ліцею міжнародних відносин № 51


На виконання ст.30 Закону України «Про освіту» № 2145-VIIІ, наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти» та відповідно до Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 року, з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладів освіти комунальної власності Печерського району міста Києва,
Ліцей міжнародних відносин № 51 оприлюднює інформацію щодо прозорості та інформаційної відкритості діяльності навчального закладу.
Фактично коштів, які виділяються на освіту, недостатньо для підтримки належного рівня як навчально-виховного процесу, позаурочної роботи з учнями, так і зміцнення матеріально-технічної бази, покращення санітарно-гігієнічних умов, проведення щорічних ремонтних робіт.
Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Олена Фіданян в Інтерв’ю газети «Освіта України», №42 від 10 листопада 2014 року, розповіла про особливості бюджетного фінансування освітньої галузі столиці, прозорість нарахування і використання коштів, активність громади: «Бюджет київської освіти становить приблизно третину бюджету міста… Без багаторічної фінансової підтримки громади освітянської галузі навчальні заклади вже давно б мали інший, менш привабливий вигляд…». «…Нині суспільство розуміє, що краще – разом…. А для цього потрібні однакові принципи, правила, спільне бачення кінцевого результату. І, звичайно, прозорість і зрозумілість дій усіх учасників…»
За матеріалами сайту http://don.kievcity.gov.ua/news/1063.html


Фінансування капітального ремонту будівлі, яку займає Ліцей міжнародних відносин № 51 з 1936 року, останній раз забезпечувалось державою в 1979 році. Всі приміщення Ліцею потребують щорічних ремонтних робіт, підтримки будівлі в належному стані.
У 1993 році батьки Ліцею виступили ініціаторами створення благодійної організації «Благодійний фонд «Україна ХХІ століття». Згідно статуту благодійна діяльність БО БФ «Україна ХХІ століття» направлена виключно на Ліцей міжнародних відносин №51.
Щорічно (чотири рази на рік) директор фонду Локтіонова К.В. звітує перед батьківською громадськістю та педагогічним колективом про використання благодійних внесків.


Перелік матеріально-технічних цінностей закуплених за кошти місцевого бюджету за 12 місяців 2019 року

prozoro2

Зображення 1 з 2

Перелік матеріально-технічних цінностей закуплених за кошти місцевого бюджету за 12 місяців 2019 року

mat_cina19

Інформація про отримані у 2019 році   матеріальні цінності на побутові потреби (дріб’язок) за кошти місцевого бюджету для закладу загальної середньої освіти № 51 Печерського району м. Києва

dribyazok


Інформація про отримані у 2019 році (ІІ півріччя)  матеріальні цінності на побутові потреби (дріб’язок) за кошти місцевого бюджету для закладу загальної середньої освіти № 51 Печерського району м. Києва


experiment experiment0001

Інформація про отримані у 2019 році матеріальні цінності на побутові потреби (дріб’язок) за кошти місцевого бюджету для закладу загальної середньої освіти № 51 Печерського району м. Києва


51НУШ 51шк протипожеж.pdf - Adobe Reader

zvit19


Звіт директора Ліцею Шевцової С.М. перед громадськістю


Додаток

 

Інформація про отримані у 2017 році матеріальні цінності на побутові потреби (дріб’язок) для ліцею 1


Перелік товарно-матеріальних цінностей, закуплених за благодійні кошти (за 12 місяців 2017року)


Звіт про фінансову діяльність Благодійного фонду “Україна XXIст” за 2017 рік

1 2

Кошторис на 2017 рікОсвітня карта Києва  - Google ChromeНа сайті «Освітня карта Києва» розташована інформація про всі Заклади загальної середньої освіти Києва:
 наповнюваність,
 будівельно-технічні характеристики,
 приміщення,
 ремонтні роботи,
 фінансове забезпечення,
 комп’ютерно-програмне забезпечення,
 результати ЗНО, моніторинги знань.
Інформація про Ліцей міжнародних відносин № 51 є на сайті «Освітня карта Києва» за посиланням
https://osvita-map.monitoring.in.ua/school/
>

–>