Архів за Вересень, 2023

Хай живе мир у всьому світі

Mir1
Ці слова викарбовано на Дзвоні миру, який щорічно лунає 21 вересня у Міжнародний день миру в  штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Дзвін відлитий з монет, які зібрали діти з 60 країн світу. Він був подарунком Японської асоціації ООН як нагадування про людську ціну війни.

Міжнародний день миру є схваленим ООН святом, яке традиційно відзначається в Ліцеї міжнародних відносин № 51. В цей день всі народи закликають до тимчасового припинення вогню  на 24 години в зоні бойових дій для доступу гуманітарної допомоги. День миру вперше було відзначено в 1981 році, і він дотримується багатьма країнами.

Підтверджуючи відданість України ідеалам МИРУ та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України з 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

Дуже символічно: цього року 21 вересня ми, українці, захищаємо незалежність своєї країни і прагнемо Перемоги. А за перемогою прийде МИР.Mir2

В цей день в  Ліцеї пройшло тематичне засідання клубу ЮНЕСКО під девізом: «Яким би не було наше сьогодні, мир – це наше завтра». Учні 8-А класу розповіли своїм молодшим друзям з 5-х та 7-х класів про історію та значення Міжнародного дня миру ООН для сучасного світу та нашої країни.  У всіх класах відбулися виховні години, а також тематичні уроки англійської мови, присвячені Дню мира ( International Day of Peace).

Сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидшу Перемогу України у війні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях.

Найбільше у світі щастя – це МИР, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
Mir3З Днем Знань!

1вересня231 вересня – урочистий та хвилюючий день в житті кожної людини. Це День знань, який завжди сповнений надіями і несподіваними зустрічами! Ліцей міжнародних відносин № 51 – Коло друзів! Вкотре шкільний дзвоник покликав нас до ліцею. Світлана Шевцова, директор Ліцею міжнародних відносин 51, привітала сьогодні учнів, педагогів, батьків з Днем знань.

Дякуємо Збройним силам України за захист нашої рідної землі! Тільки завдячуючи Силам оборони ми маємо можливість вчитися і бути разом! Збереження і гідне вшанування пам’яті полеглих захисників України є священним обов’язком нас усіх.
Ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ! Віримо у торжество справедливості! Цей новий навчальний рік буде Переможним, успішним та щасливим!

Усі ре