Архів за Червень, 2023

Освіта заради миру

МирЛіцей міжнародних відносин № 51 є асоційованою школою ЮНЕСКО. Одним із напрямів роботи діючого клубу ЮНЕСКО є участь у міжнародних конкурсах. На початку навчального року учні 8-их класів ліцею разом з вчителем Оленою Власюк взяли участь у конкурсі учнівських та студентських робіт від компанії France Televisions та ЮНЕСКО. В рамках третьої частини міжнародного конкурсу творчості на тему молоді та миру з нагоди Міжнародного дня миру, який має на меті сприяти розвитку культури миру серед молоді. Учасники ліцейного клубу ЮНЕСКО згідно вимог конкурсу створили фільм за мир «Переконай», який розміщений на платформі конкурсу: https://concourspaix.francetveducation.fr/concours/

Відеоробота спрямована на переконання особи, яка збирається натиснути на кнопку ядерної зброї, відмовити це робити. Учні і учителі Ліцею вдячні друзям усього світу за підтримку боротьби нашої держави за незалежність і суверенітет України, вдячні мужнім воїнам усього світу, які воюють пліч-о-пліч з українськими військовими. Слава героям усього світу! Україна переможе!

Фільм Ліцею міжнародних відносин №51 «Save the World» Освіта заради мируЗдобутки 2022-2023 навчального року

Предметні олімпіадиЗ метою створення безпечного освітнього середовища та організації освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану протягом 2022-2023 навчального року у ліцеї була запроваджена змішана форма навчання, яка надала можливість учням навчатись як очно та дистанційно. Незважаючи на співпадіння повітряних тривог з часом навчальних занять, відсутність світла чи Інтернету, ліцеїсти старанно працювали над навчальними завданнями та готувались до змагань і конкурсів.

Навчальний рік приніс багато здобутків у олімпіадах з базових дисциплін:

-       15 учнів стали переможцями олімпіад міського рівня, з них 8 з англійської мови;

-         31 учень здобув перемоги на районному рівні, з них 13 переможців з англійської мови;

-                 515 учнів здобули перемоги у Всеукраїнскій олімпіаді на платформі «Всеосвіта»;

-                 34 учні отримали перемоги з навчальних дисциплін на освітній платформі «На Урок»;

-       56 учнів взяли участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», з них 16 отримали відмінний результат, 26 – добрий;

-                 у районному конкурсі авторської поезії «Переможна весна», присвяченому Всесвітньому дню поезії, отримали призові місця 2 учениці.

Участь учнів 9 класів у Всеукраїнському конкурсі «МАН-Юніор. Дослідник-2023» принесла перемогу у секції «Історія». Активна та наполеглива робота учнівських колективів учнів 7-8 класів дала можливість здобути ІІ місце на І (районному етапі) тематичних інтелектуально-розважальних іграх «Quiz» на ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у середній віковій групі.

Системна, наполеглива праця учнів та вчителів – ті фактори, які визначили високий результат. Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть постійними супутниками учнів ліцею!

43034Запрошуємо на навчання до Ліцею на вільні місця

globus Запрошуємо на навчання до Ліцею на вільні місця на 2023/2024 навчальний рік.

Повідомляємо про наявність вільних місць:

у 2-гі класи – 5;

у 3-ті класи – 1;

у 4-ті класи – 8;

у 5-ті класи –16;

у 6-ті класи – 3;

у 7-мі класи – 0;

у 8-мі класи – 14;

у 9-ті класи – 16;

у 10-ті клас – 11.Урочисті збори з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту учням 11 класів

23 червня пройшли урочисті збори з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту учням 11 класів Ліцею міжнародних відносин № 51. Цей день завжди незабутній, особливо для випускників.

Шановні випускники, після випускного перед вами відкриються нові можливості та перспективи. Дуже важливо зробити правильний вибір майбутньої професії, прислухайтесь до свого серця та поклику душі

Адміністрація ліцею висловлює щиру вдячність вчителям за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, якими ви обдаровуєте дітей.

Нехай міцніють ваші крила, та долі хай будуть щасливі!Урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту учням 9-х класів

21 червня відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову  середню освіту учням 9-х класів. Урочистий захід був сповнений світлими дитячими посмішками, вітаннями та хвилюваннями батьків і педагогів.

Адміністрація ліцею сподівається, що обраний освітній заклад залишиться для учнів промінчиком любові і добра та закликає учнів, зібравши всі сили, упевнено дивитися вперед, у майбутнє, вершити життя сміливо і рішуче.

Нехай подальший життєвий шлях буде успішним в квітучій і вільній Україні!