Здобутки 2022-2023 навчального року

Предметні олімпіадиЗ метою створення безпечного освітнього середовища та організації освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану протягом 2022-2023 навчального року у ліцеї була запроваджена змішана форма навчання, яка надала можливість учням навчатись як очно та дистанційно. Незважаючи на співпадіння повітряних тривог з часом навчальних занять, відсутність світла чи Інтернету, ліцеїсти старанно працювали над навчальними завданнями та готувались до змагань і конкурсів.

Навчальний рік приніс багато здобутків у олімпіадах з базових дисциплін:

-       15 учнів стали переможцями олімпіад міського рівня, з них 8 з англійської мови;

-         31 учень здобув перемоги на районному рівні, з них 13 переможців з англійської мови;

-                 515 учнів здобули перемоги у Всеукраїнскій олімпіаді на платформі «Всеосвіта»;

-                 34 учні отримали перемоги з навчальних дисциплін на освітній платформі «На Урок»;

-       56 учнів взяли участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», з них 16 отримали відмінний результат, 26 – добрий;

-                 у районному конкурсі авторської поезії «Переможна весна», присвяченому Всесвітньому дню поезії, отримали призові місця 2 учениці.

Участь учнів 9 класів у Всеукраїнському конкурсі «МАН-Юніор. Дослідник-2023» принесла перемогу у секції «Історія». Активна та наполеглива робота учнівських колективів учнів 7-8 класів дала можливість здобути ІІ місце на І (районному етапі) тематичних інтелектуально-розважальних іграх «Quiz» на ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у середній віковій групі.

Системна, наполеглива праця учнів та вчителів – ті фактори, які визначили високий результат. Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть постійними супутниками учнів ліцею!

43034