Архів за Вересень, 2016

Європейський день мов

26 вересня в ліцеї традиційно святкували Європейський день мов.

У цьому році учні 9 –х класів під керівництвом учителів англійської мови відзначили цей день приєднанням до двох нових міжнародних проектів (Summer time та The guidebook of our region) в рамках програми eTwinning, в якій ліцей бере активну участь з 2013 року.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Цей проект розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.
Мовами проекту eTwinning є англійська, німецька, французька, болгарська, польська, литовська, латвійська, естонська, португальська, грецька, іспанська, італійська, турецька, чеська, румунська, угорська, данська, нідерландська, норвезька, шведська, хорватська, фінська, словенська та словацька.День МИРУ!

21 вересня Ліцей міжнародних відносин № 51 приєднався до відзначення
Міжнародного дня миру.
Традиційно учні 8-х класів пройшли символічною Ходою Миру до пам’ятного знаку жертвам терористичних актів 11 вересня 2001 року в США «Розбите Серце».

Ліцеїсти вшанувати пам’ять загиблих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання та поклали квіти на місця загибелі учасників протистоянь.

В актовій залі відбулося тематичне засідання клубу ЮНЕСКО Ліцею під гаслом «Цілі сталого розвитку: структурні елементи побудови миру». Під час зустрічі було висвітлено історію та значення Міжнародного дня миру ООН. Ліцей відвідали почесні гості: перший заступник Національної ради жінок України (НРЖУ) Марія Петрова та представник української діаспори із США, співак та ведучий на радіо Володимир Дуда. Ліцеїсти презентували проект, над яким вони працювали разом з НРЖУ «Культура миру через рівні можливості, до благополуччя світу». Був оголошений старт нового міжнародного проекту – співпраця з українськими школами у світі. Учні Ліцею із задоволенням взяли участь у яскравому флешмобі «We are one world, one heart beating». Учителі англійської мови провели відкритий Урок Миру для учнів 6-х класів. Для початкової школи була організована зустріч «Вчимося жити у мирі і злагоді» з відомою казкаркою Валентиною Колечко. Прослухавши «Казку про ладнання миру», учні намалювали свої уявлення про мир та щастя. Малюнки дітей будуть надіслані їх одноліткам в українські школи діаспори.Ярмарок ГУРТКІВ

До уваги дітей та батьків!

Сьогодні, 16.09.2016р в Ліцеї міжнародних відносин №51 відбувся традиційний ярмарок гуртків. Вестибюль та перший поверх ліцею майорів яскравими та цікавими витворами гуртківців, які показали майстерність, вмілість, винахідливість, високу ерудованість.
Це скарбничка талантів, досягнень, здобутків гуртків та спортивних секцій, які працюють на базі ліцею.

Запрошуємо кожного, хто не байдужий до себе, обрати собі зайняття до душі.

Читати далі… »ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ В ЛІЦЕЇ !

О спорт !
Ти – насолода! Ти – Справедливість!
Ти – Благородство! Ти – Радість!

Ти – Прогрес!

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху шляхом залучення молоді до занять спортом, формування у дітей мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах Олімпійського руху та з метою активізації ролі та значення фізичної культури у суспільно-громадському житті в Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбувся щорічний Олімпійський урок . Відкриття свята відбулося в актовій залі.
На святі були присутні видатні спортсмени , Олімпійські чемпіони Олег Верняєв, Юрій Чебан, Олена Говорова, Ірина Ромолданова, багаторазовий призер чемпіонату України «Богатир року», чемпіон світу за версією WSF Сергій Конюшок, ветеран спорту Іван Дмитрович Пушкін та команда федерації американського футболу «Київські патріоти» з командою чер-лідерів.
Усіх гостей свята радо зустрічала ліцейна родина та наші заслужені учні – спортсмени. Більше ста учнів продемонстрували свої спортивні досягнення. Ліцеїсти довели свою спритність, сміливість, спортивну витримку і волю до перемоги.
Олімпійський урок продовжився у великій спортивній залі, де відбулися «Веселі старти» серед учнів 6 класів, майстер-класи з тхеквандо, карате, фехтування, бодібілдингу, спортивної гімнастики, американського футболу, боксу, чер-лідерів, брейкдансу. Показали свої вміння ліцеїсти, що професійно займаються спортом: гімнастки В. Саркісова, Т. Саченко, фехтувальники П. Вако, Є. Лазоренко, футболіст С.Козак. Було проведено танцювальну розминку за участю Олімпійської чемпіонки О.Говорової.
Між учнями та олімпійцями відбулося цікаве, повчальне спілкування. Для всіх присутніх свято стало незабутнім життєвим уроком.День фізичної культури і спорту

10 вересня в День фізичної культури і спорту
учні 5-А, 5-Б, 6-Б та 7-А класів разом з вчителем фізкультури Жигалюк О.Є. та класними керівниками Зайченко Н.С., Колесник Ю.Л. та Бобир Ю.В., а також з найактивнішими батьками взяли участь у спортивному святі на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський».

Всеукраїнський Олімпійський урок – проект Національного олімпійського комітету, який проводиться щороку спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України за підтримки міських і обласних держадміністрацій, Спортивного комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України та центру «Спорт для всіх».
Це справжнє спортивне свято, яке має на меті гармонійне інтелектуальне та фізичне виховання молоді, популяризацію олімпійських цінностей, поширення знань про історію та досягнення олімпійського руху України, зібрало велику кількість шанувальників спорту та активного способу життя.
Учасники та гості свята мали чудову можливість долучитися до олімпійської розминки, поспілкуватися з улюбленими спортсменами, взяти участь у численних майстер-класах, конкурсах, естафетах й вікторинах та багатьох інших цікавинках.