Архів за Жовтень, 2016

“Моцарт психології: струни вічності”

«Суттєвим для школи є не тільки те,

чого дитина вже навчилась, скільки те,

чого вона здатна навчитися, поле найближчого розвитку…»

Л. С. Виготський

Педагогічний колектив Ліцею міжнародних відносин № 51 упродовж багатьох років вивчає наукову та педагогічну спадщину видатних особистостей педагогіки, психології. У листопаді 2016 року виповниться 120 років з дня народження Льва Семеновича Виготського, видатного вченого, педагога, психолога, філософа, мистецтвознавця, про якого британський філософ Стівен Тулмін сказав: «Виготський – Моцарт психології». З нагоди визначної дати вчителями Ліцею проведені педагогічні читання, обговорено сторінки життя і творчості Л.С.Виготського. Був оголошений творчий проект «Ода життю», в якому взяли участь вчителі та учні Ліцею. Вони написали вірші, есе, нариси про зміст життя та життєві цінності людини.
25 жовтня 2016 року в Ліцеї відбулася презентація «Моцарт психології: струни вічності», присвячена Льву Семеновичу Виготському, за участю представників управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Національної ради жінок України, письменників, наукових співробітників Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, психологів і заступників директорів з виховної роботи закладів освіти Печерського району м. Києва та шкіл-партнерів Ліцею з інших міст України.

Презентація проекту справила незабутнє враження на всіх присутніх.День Захисника України

Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали.
Пам’ятайте про тих, що не встали, як впали.
Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі.
Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.

В ліцеї була організована виставка дитячих малюнків та проведені тематичні уроки в 1-11 класах.
Викладач предмету Захист Вітчизни Горовець Ю.С.підготував з учнями ліцею виставку
Україна понад усе“.

В класах пройшли зустрічі з воїнами АТО, тематичні екскурсії до музею Збройних Сил України та експозиції “Пам’яті Небесної Сотні“, де учні поклали квіти на честь пам’яті загиблих воїнів АТО та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.Всесвітній тиждень космосу

З 03.10.16 по 07.10.16 у Ліцеї  пройшов
тиждень біології, географії і хімії.

Цей тиждень оголошений як Всесвітній тиждень космосу.

Цікавими і гарними були фотовиставки, підготовлені учнями ліцею «Мій домашній улюбленець» і «Дива навколо нас» (вчителі Рекконен І.О. і Власюк О.В)

Також для колективу Ліцею №51 підготовлені корисні наочні матеріали «51 спосіб допомогти планеті» (відповідальна – вчитель географії Лиховид О.В.)

Читати далі… »Україна та Світ

10 жовтня учні 8-х класів ліцею під керівництвом вчителів англійської мови взяли участь у конкурсі «Україна та світ».

Даний соціальний проект створений з метою стимулювання активної життєвої позиції українських школярів, перевірки знань і творчих задатків учнів, які в процесі конкурсу можуть самовиразитися, показавши своє бачення України в світі. А також конкурс дає дітям шанс за допомогою знань англійської мови, творчості та наполегливості виграти приз – літній відпочинок та місяць навчання на мовних курсах в одній з європейських держав.Cambridge English

3 жовтня 2016 року у рамках відзначення Європейського дня мов відбулася зустріч консультанта екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дарини Сіжук з вчителями та учнями ліцею.

Мета цієї зустрічі – ознайомити учнів з форматом складання екзамену PЕТ, який дає змогу оцінити рівень знань учнів за міжнародними стандартами.

Дарина Сіжук детально пояснила структуру екзамену.

Була проведена гра-змагання «Як стати мільйонером», у ході якої учні ознайомилися зі зразками екзаменаційних завдань.
Команда – переможець отримала заохочувальні призи – книги У. Шекспіра мовою оригіналу.