День МИРУ!

21 вересня Ліцей міжнародних відносин № 51 приєднався до відзначення
Міжнародного дня миру.
Традиційно учні 8-х класів пройшли символічною Ходою Миру до пам’ятного знаку жертвам терористичних актів 11 вересня 2001 року в США «Розбите Серце».

Ліцеїсти вшанувати пам’ять загиблих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання та поклали квіти на місця загибелі учасників протистоянь.

В актовій залі відбулося тематичне засідання клубу ЮНЕСКО Ліцею під гаслом «Цілі сталого розвитку: структурні елементи побудови миру». Під час зустрічі було висвітлено історію та значення Міжнародного дня миру ООН. Ліцей відвідали почесні гості: перший заступник Національної ради жінок України (НРЖУ) Марія Петрова та представник української діаспори із США, співак та ведучий на радіо Володимир Дуда. Ліцеїсти презентували проект, над яким вони працювали разом з НРЖУ «Культура миру через рівні можливості, до благополуччя світу». Був оголошений старт нового міжнародного проекту – співпраця з українськими школами у світі. Учні Ліцею із задоволенням взяли участь у яскравому флешмобі «We are one world, one heart beating». Учителі англійської мови провели відкритий Урок Миру для учнів 6-х класів. Для початкової школи була організована зустріч «Вчимося жити у мирі і злагоді» з відомою казкаркою Валентиною Колечко. Прослухавши «Казку про ладнання миру», учні намалювали свої уявлення про мир та щастя. Малюнки дітей будуть надіслані їх одноліткам в українські школи діаспори.