ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ В ЛІЦЕЇ !

О спорт !
Ти – насолода! Ти – Справедливість!
Ти – Благородство! Ти – Радість!

Ти – Прогрес!

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку олімпійського руху шляхом залучення молоді до занять спортом, формування у дітей мотивації до здорового способу життя, виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах Олімпійського руху та з метою активізації ролі та значення фізичної культури у суспільно-громадському житті в Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбувся щорічний Олімпійський урок . Відкриття свята відбулося в актовій залі.
На святі були присутні видатні спортсмени , Олімпійські чемпіони Олег Верняєв, Юрій Чебан, Олена Говорова, Ірина Ромолданова, багаторазовий призер чемпіонату України «Богатир року», чемпіон світу за версією WSF Сергій Конюшок, ветеран спорту Іван Дмитрович Пушкін та команда федерації американського футболу «Київські патріоти» з командою чер-лідерів.
Усіх гостей свята радо зустрічала ліцейна родина та наші заслужені учні – спортсмени. Більше ста учнів продемонстрували свої спортивні досягнення. Ліцеїсти довели свою спритність, сміливість, спортивну витримку і волю до перемоги.
Олімпійський урок продовжився у великій спортивній залі, де відбулися «Веселі старти» серед учнів 6 класів, майстер-класи з тхеквандо, карате, фехтування, бодібілдингу, спортивної гімнастики, американського футболу, боксу, чер-лідерів, брейкдансу. Показали свої вміння ліцеїсти, що професійно займаються спортом: гімнастки В. Саркісова, Т. Саченко, фехтувальники П. Вако, Є. Лазоренко, футболіст С.Козак. Було проведено танцювальну розминку за участю Олімпійської чемпіонки О.Говорової.
Між учнями та олімпійцями відбулося цікаве, повчальне спілкування. Для всіх присутніх свято стало незабутнім життєвим уроком.