День фізичної культури і спорту

10 вересня в День фізичної культури і спорту
учні 5-А, 5-Б, 6-Б та 7-А класів разом з вчителем фізкультури Жигалюк О.Є. та класними керівниками Зайченко Н.С., Колесник Ю.Л. та Бобир Ю.В., а також з найактивнішими батьками взяли участь у спортивному святі на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський».

Всеукраїнський Олімпійський урок – проект Національного олімпійського комітету, який проводиться щороку спільно з Міністерством молоді та спорту України, Міністерством освіти і науки України за підтримки міських і обласних держадміністрацій, Спортивного комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України та центру «Спорт для всіх».
Це справжнє спортивне свято, яке має на меті гармонійне інтелектуальне та фізичне виховання молоді, популяризацію олімпійських цінностей, поширення знань про історію та досягнення олімпійського руху України, зібрало велику кількість шанувальників спорту та активного способу життя.
Учасники та гості свята мали чудову можливість долучитися до олімпійської розминки, поспілкуватися з улюбленими спортсменами, взяти участь у численних майстер-класах, конкурсах, естафетах й вікторинах та багатьох інших цікавинках.