Архів за Грудень, 2022

Вітаємо З Новим роком!

Дорогі учні, учителі, батьки! Підходить до завершення складний 2022 рік – рік нестерпного болю і втрат, рік  неймовірної єдності та сили українського народу, рік героїзму воїнів ЗСУ та стійкості волонтерів.

У  непростих умовах працював педагогічний колектив разом із учнями Ліцею  у дистанційному, очному , змішаному форматах. Ми шукали сили, можливості та енергію. Не зупиняючи освітній процес, досягли у навчанні високих успіхів,  переможних результатів  в олімпіадах та конкурсах, узяли участь у багатьох  волонтерських та благодійних ініціативах.

Ми з вами продовжуємо жити, навчати й навчатися,  тримаємо освітній  стрій.

Новий рік та Різдво попри всі негаразди несуть добро, світло й щастя. Завдяки цим святам ми віримо у дива й те, що зло буде покарано, ми з вами віримо у мужність воїнів Збройних Сил України, високу майстерність  українського військового керівництва, віримо у Перемогу України.

Новий 2023 рік  – нова сторінка життя Ліцею. Мріємо, щоб вона заповнилася переможними новинами та високими результатами у навчанні. Новий рік – час зародження нових надій, віри у найкраще, сміливих мрій і планів!  Слава Україні! Слава і вдячність Героям!Дистанційні уроки

З метою створення безпечного освітнього середовища та організації освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану, на виконання наказу по ліцею №91 від 31.08.2022 року «Про організацію освітнього процесу в ліцеї у 2022-2023 навчальному році під час дії правового режиму воєнного стану» на виконання рішення педагогічної ради (протокол 31 від 30.08.2022 року) в ліцеї з 05.09.2022 року була запроваджена змішана форма навчання.

У період з 5 вересня по 26 грудня 2022 року освітній процес у ліцеї переривався через повітряні тривоги. У випадках співпадіння повітряної тривоги  з часом навчального заняття абo відсутністю світла чи Інтернету, вчителі переводили урок в асинхронний формат (10-16%): надавали здобувачам освіти посилання на тематичний відео-урок, тестові завдання, матеріали опорного конспекту або текстове закріплення знань, проведено консультації, усі навчальні заняття відпрацьовані відповідно до програми.  Робота організовувалась у відповідності до алгоритму дій після сигналу повітряної тривоги. Синхронні навчальні заняття у вигляді відео-конференцій у Zoom, Skype, Meet або Viber проведено в залежності від наявності світла та Інтернету (85-90%).

Здобувачі освіти, які навчаються в закордонних школах, приєднувались до учнів свого класу, коли мали вихідні дні або у канікулярний період (канікули у закордонних школах не співпадають з канікулами в ліцеї), тому вчителями закладу визначено канікулярні дні як дні консультативної та індивідуальної роботи із здобувачами освіти, які не змогли з технічних причин взяти участь у синхронних заняттях. Проведено індивідуальні заняття, перевірено рівень знань, ступінь засвоєння здобувачами освіти тематичного матеріалу за календарно-тематичним плануванням за І семестр 2022-2023 навчального року.Вітаємо наших учнів

Вітаємо наших учнів з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови:

Олімпіада 11- А Калюжна Анна, Потьомська Вікторія (вчитель Байкова С.Ю.);Ловга Софія, Ківа Віра (вчитель Сушко О.О.);

11-Б Сидоренко Софія, Руденко Єва, Цибулько Артем, Кадиров Влас (вчитель Воловик Т. А.);

10-А   Дерев’янко Юлія (вчитель Воловик Т. А.);

10-Б Ляшевский Олександр (вчитель Вигран О.Ф.);

Фірстенко А. (вчитель Корницька Я. О.);

9-А Заборський Володимир (вчитель Постоєнко О.Г.)

Чернєнькая Аліса Вчитель (вчитель ОсташевськаЛ.Р).

9-Б Деміленко Поліна (вчитель Осташевська Л.Р);

Галімонова Яна (вчитель Постоєнко О.Г.);

9 -В Вьюшкова Єлизавета, Куркіна Марія (вчитель Постоєнко О.Г.);

8-А Чітак Мірослава (вчитель Сушко О.О.);

8-Б Стешенко Марія (вчитель Смілян Н.О.);

8-В Денисенко Наталія (вчитель Смілян Н.О.).

Вітаємо ученицю 11-А класу Ловга Софію (вчитель Дика О.М.) з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з французької мови!

Дякуємо  їх вчителям  за високі результати і бажаємо нових перемог!День св. Миколая

3 (2)

20 років тому учні та учителі Ліцею вперше побували у школі-інтернаті м.Городня, Чернігівської області. Протягом двох десятиліть наш Ліцей має зв’язок з адміністрацією цього дитячого будинку, допомагає дітям, у яких дуже складна доля. На початку війни Городню було окуповано протягом кількох годин. Вчителям і вихователям інтернату прийшлося брати відповідальність за дітей на себе. На свято діткам вручили подарунки, які зібрали наші учителі, діти і батьки під час благодійної акції «Поделись цукеркою». Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!День права

4

9 грудня 2022 року педагоги та здобувачі освіти Ліцею взяли участь в онлайн-конференції, яка присвячена Міжнародному Дню прав людини. Конференцію організував Навчально-науковий інститут міжнародних відносин КиМУ. Директор Ліцею Світлана ШЕВЦОВА та директор наукового центру інституту Юрій Усманов відкрили конференцію.

День прав людини – міжнародне свято, що відзначається щорічно 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН. Від ліцею виступили учениці 9-11 класів: Худабаєва Ельміра з виступом на тему «Права людини в умовах війни (збройного конфлікту) в Україні», Покотиленко Марія – «Історія прийняття Загальної декларації прав людини», Шаркова Маргарита – «Проблеми захисту прав людини в Україні», Шапочкіна Вероніка – «Конституційні права і свободи людини громадянина в Україні», Галімонова Яна – «Рада ООН з прав людини і її роль в захисті прав людини», Дерев’янко Юлія – «Проблеми реалізації та захисту прав людини (збройного конфлікту) в Україні». Заступник директора Наталія Коренєва та учитель Правознавства Дар’я Нескороменко готували конференцію з учнями. Олександр Думишинець організував онлайн під’єднання до Zoom. Працюємо командою. Головна думка конференції – «Національна єдність і вміння йти до перемоги без вагань зможуть об’єднати нас навколо головної мети – утвердження прав людини, як найвищої цінності в державі. Честь, гідність і свобода – найвищі цінності для українців».