Архів за Грудень 30th, 2022

Вітаємо З Новим роком!

Дорогі учні, учителі, батьки! Підходить до завершення складний 2022 рік – рік нестерпного болю і втрат, рік  неймовірної єдності та сили українського народу, рік героїзму воїнів ЗСУ та стійкості волонтерів.

У  непростих умовах працював педагогічний колектив разом із учнями Ліцею  у дистанційному, очному , змішаному форматах. Ми шукали сили, можливості та енергію. Не зупиняючи освітній процес, досягли у навчанні високих успіхів,  переможних результатів  в олімпіадах та конкурсах, узяли участь у багатьох  волонтерських та благодійних ініціативах.

Ми з вами продовжуємо жити, навчати й навчатися,  тримаємо освітній  стрій.

Новий рік та Різдво попри всі негаразди несуть добро, світло й щастя. Завдяки цим святам ми віримо у дива й те, що зло буде покарано, ми з вами віримо у мужність воїнів Збройних Сил України, високу майстерність  українського військового керівництва, віримо у Перемогу України.

Новий 2023 рік  – нова сторінка життя Ліцею. Мріємо, щоб вона заповнилася переможними новинами та високими результатами у навчанні. Новий рік – час зародження нових надій, віри у найкраще, сміливих мрій і планів!  Слава Україні! Слава і вдячність Героям!