Дистанційні уроки

З метою створення безпечного освітнього середовища та організації освітнього процесу під час дії правового режиму воєнного стану, на виконання наказу по ліцею №91 від 31.08.2022 року «Про організацію освітнього процесу в ліцеї у 2022-2023 навчальному році під час дії правового режиму воєнного стану» на виконання рішення педагогічної ради (протокол 31 від 30.08.2022 року) в ліцеї з 05.09.2022 року була запроваджена змішана форма навчання.

У період з 5 вересня по 26 грудня 2022 року освітній процес у ліцеї переривався через повітряні тривоги. У випадках співпадіння повітряної тривоги  з часом навчального заняття абo відсутністю світла чи Інтернету, вчителі переводили урок в асинхронний формат (10-16%): надавали здобувачам освіти посилання на тематичний відео-урок, тестові завдання, матеріали опорного конспекту або текстове закріплення знань, проведено консультації, усі навчальні заняття відпрацьовані відповідно до програми.  Робота організовувалась у відповідності до алгоритму дій після сигналу повітряної тривоги. Синхронні навчальні заняття у вигляді відео-конференцій у Zoom, Skype, Meet або Viber проведено в залежності від наявності світла та Інтернету (85-90%).

Здобувачі освіти, які навчаються в закордонних школах, приєднувались до учнів свого класу, коли мали вихідні дні або у канікулярний період (канікули у закордонних школах не співпадають з канікулами в ліцеї), тому вчителями закладу визначено канікулярні дні як дні консультативної та індивідуальної роботи із здобувачами освіти, які не змогли з технічних причин взяти участь у синхронних заняттях. Проведено індивідуальні заняття, перевірено рівень знань, ступінь засвоєння здобувачами освіти тематичного матеріалу за календарно-тематичним плануванням за І семестр 2022-2023 навчального року.