Архів за Листопад, 2021

До Дня Гідності та Свободи

1 (3) До Дня Гідності та Свободи здобувачі освіти Ліцею міжнародних віднолсин № 51 взяли участь у конкурс читців поезії “Слово-запорука Гідності та Свободи” серед здобувачів освіти Печерського району. Організатор – Палац дітей та юнацтва Печерського району.

Усього в конкурсі взяло участь 49 школярів, які представляли 18 закладів освіти Печерського району. Усі роботи були оцінені членами журі.

У номінації «Декламування поезії сучасних українських авторів» друге місце посів здобувач освіти 10 А класу ліцею Вахліовський Олексій.

У номінації «Декламування поезії вітчизняних класиків” третє місце посіла учениця 10 Б класу ліцею Покотиленко Марія.

Вітаємо!Шановні здобувачі освіти та батьки!

Шановні здобувачі освіти та батьки!
З 22 листопада відновлюється освітній процес у приміщенні ліцею.
(Наказ Ліцею міжнародних відносин № 51 від 19.11.2021 № 238 «Про відновлення освітнього процесу в приміщенні закладу освіти»)Тиждень безпеки дорожнього руху

1 (1) Ліцей міжнародних відносин № 51 завершує Тиждень безпеки дорожнього руху Національним уроком «Безпечна дорога додому», який проведено дистанційно 19 листопада класними керівниками для здобувачів освіти 1-11 класів. Було обговорено сумну статистику ДТП, приділили увагу проблемам травматизму на українських дорогах, обговорено правила поведінки на дорогах та вулицях.


Вітаємо з Днем української писемності та мови!

Бережімо й шануймо нашу мову як скарб, як дар Господній! Долучаймося до диктанту національної єдності о 10:00. Дистанційно Ліцей міжнародних відносин № 51 святкує День рідної мови. Бажаємо здоров’я та гарного настрою!
Як нема без зірок небозводу,
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
і народу без мови нема.
В. Забаштанський


День визволення Києва

День визволення Києва 6 листопада – День визволення Києва від фашистських загарбників. 78 років тому Київ було звільнено від фашистських загарбників, який впродовж 778 днів був окупований ворогом.
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що все людство до цих пір із болем згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх родин на нашій спільній землі.

В цей знаменний день для всіх українців, особливо киян, ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Вшановуємо пам’ять мільйонів людей, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим…
Бажаємо мирного і світлого неба усім родинам і нашій рідній Україні!