Архів за Грудень, 2021

Вітання директора

1546635577_2z-rizdvom-1068x801

Дорогі друзі, шановні колеги, любі здобувачі освіти і батьки! Сердечно вітаю вас з Новим роком і світлими Різдвяними святами! Нехай Новий рік подарує вам втілення усіх мрій, принесе в сім’ї затишок і достаток! А величне Різдво хай наповнить душу радістю, спокоєм, щастям, позитивною енергією і благословить на нові справи! Здоров’я і кохання, світлих думок, звершення планів і надій та життєвої енергії! Миру в родинах і миру в усій Україні!

З повагою, Світлана ШЕВЦОВА.Напередодні Різдва Христова та Нового року

1 (1)

Напередодні Різдва Христова та Нового року колектив Ліцею святкував новорічні свята. День Святого Миколая під ялинкою зустрічав 2-Б клас з класним керівником Погарською Ж.М. Класний керівник 1-Б класу Галька С.В. й хореограф Петренко Н.Б. в актовій залі зіграли новорічну виставу.

Ляльковий театр 3 -Б класу напередодні Різдва поставив виставу з ляльками hand made під керівництвом Квітко Т.М. Несподіваний карнавал нам подарували учні 5-В класу – вони співали, вітали українською, англійською та німецькою мовами з Корницькою Я. О. Учні 4-Б разом з Таран М.В. напередодні Різдва мандрували у чарівну країну Читландію.
Санта Клаус, учень 11-В класу Якубовський Микола, завітав до здобувачів освіти 3 -В з привітанням, різдвяними побажаннями. Віршами та піснями зустріли його діти, хороводами та іграми розважали Санту та Щегорцову В.Ф. Чудові відео-привітання подарували нам 9-Б клас з Шевцовою О.П., 7-А клас з Власюк О.В., 5-Б клас з Ассаул В.Є., 5-А клас з Осташевською Л.Р. Здобувачі освіти 4-В класу з класним керівником Матіос Г.І. креативно привітали фото і відео-подарунками зі свого свята. Співали разом з Штепа В.В., Ассаул В.Є. Усі класи творчо, весело, оригінально створили святкову атмосферу для зустрічі Нового року.
Вітаємо усіх друзів з Новим роком! Бажаємо, щоб майбутній рік приніс нам стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам посмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов’язково збудеться: все те, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, що нас оточують, а світ відкриє нам нові двері!Профілактичні бесіди

Зі здобувачами освіти 7 та 9 класів Ліцею міжнародних відносин № 51  проведено 22грудня профілактичні бесіди за участю шкільного офіцера Занюк Л.Б., капітана поліції, старшого інспектора відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві. Обговорено питання правил дорожнього руху, безпечної поведінки  під час зимових канікул, відповідальності за порушення правил поведінки у громадських місцях, правила поведінки в інтернеті, про заборону паління, вживання електронних сигарет. Ми вдячні за консультування стосовно порушень учнями правил поведінки. Поради Занюк Л.Б. корисні, актуальні.Право і ми

.1 17 грудня в Ліцеї проведено щорічну правову конференцію Право і ми”. В цьому році конференцію проведено на тему “Право збройних конфліктів в системі міжнародного права і національного права України” за участю вчителя з основ правознавства Качана І.І., учнів 9 класів та гостей офлайн и онлайн.

Шляхом організації Zoom-конференції до нас приєдналися студенти та викладач Міжнародного Університету, кандидат юридичних наук, директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ПЗВО “Київський міжнародний університет”, співзасновник Центру міжнародного гуманітарного права і перехідного правосуддя Усманов Ю. Е. Перед здобувачами освіти виступили Карпенко М.І. – доктор юридичних наук, полковник запасу, Савченко Юлія – старший офіцер юридичного управління, майор юстиції. Наші учні підготували цікаві, юридично грамотні виступи та презентували свої роботи.У книгах – мудрість народу

Ліцей міжнародних відносин № 51 продовжує благодійну акцію “Книги для бійця”. Здобувачі освіти зустрілись з Галиною Алмазовою, фронтовим парамедиком, кавалером ордена “Народний герой України”, позивний “Вітерець”, та з військовим Казачкіним Владіленом. З нашими гостями передаємо на передову книги та солодощі, які турботливо зібрали учні Ліцею з батьками. Вітаємо з Днем св.Андрія Первозваного та наступаючими новорічними святами!
А ще учні 5-В класу в тиждень доброчесності долучились до нових обріїв книгочитання, організувавши доброчинну акцію «Подаруй книгу бібліотеці!» Радіємо, що поповнили фонд 25 книгами для молодших читачів, щоб наша бібліотека ставала ще більш сучасною і оновленою. Книжкова хвиля принесла подарунки бібліотеці Ліцею від щирого серця, і це був чудовий День. Дякуємо дітям, класному керівнику 5-В класу Корницькій Я.О., батькам, бібліотекарю Марії Евстафівні.