Напередодні Різдва Христова та Нового року

1 (1)

Напередодні Різдва Христова та Нового року колектив Ліцею святкував новорічні свята. День Святого Миколая під ялинкою зустрічав 2-Б клас з класним керівником Погарською Ж.М. Класний керівник 1-Б класу Галька С.В. й хореограф Петренко Н.Б. в актовій залі зіграли новорічну виставу.

Ляльковий театр 3 -Б класу напередодні Різдва поставив виставу з ляльками hand made під керівництвом Квітко Т.М. Несподіваний карнавал нам подарували учні 5-В класу – вони співали, вітали українською, англійською та німецькою мовами з Корницькою Я. О. Учні 4-Б разом з Таран М.В. напередодні Різдва мандрували у чарівну країну Читландію.
Санта Клаус, учень 11-В класу Якубовський Микола, завітав до здобувачів освіти 3 -В з привітанням, різдвяними побажаннями. Віршами та піснями зустріли його діти, хороводами та іграми розважали Санту та Щегорцову В.Ф. Чудові відео-привітання подарували нам 9-Б клас з Шевцовою О.П., 7-А клас з Власюк О.В., 5-Б клас з Ассаул В.Є., 5-А клас з Осташевською Л.Р. Здобувачі освіти 4-В класу з класним керівником Матіос Г.І. креативно привітали фото і відео-подарунками зі свого свята. Співали разом з Штепа В.В., Ассаул В.Є. Усі класи творчо, весело, оригінально створили святкову атмосферу для зустрічі Нового року.
Вітаємо усіх друзів з Новим роком! Бажаємо, щоб майбутній рік приніс нам стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам посмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов’язково збудеться: все те, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, що нас оточують, а світ відкриє нам нові двері!