Архів за Жовтень, 2019

Інноваційна діяльність ліцею як ресурс забезпечення якості освіти

22-24 жовтня 2019 р. Ліцей міжнародних відносин №51  брав участь в Одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

«Інноватика в сучасній освіті» – професійний форум, на якому широко були представлені інноваційні досягнення у галузі освіти. Під час проведення науково-практичних конференцій, презентацій, майстер-класів обговорювалися ключові питання розвитку національної освітньої системи України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє   співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності.

Ліцей міжнародних відносин №51 презентував практико зорієнтований збірник «Інноваційний  поступ Ліцею: погляд крізь століття», який було видано до 100-річчя закладу. Обговорювалося  питання щодо створення інноваційного освітнього простору. Була представлена міжнародна, науково-дослідницька, проектна, видавнича діяльність ліцею як ресурс забезпечення якості освіти.

У заходах брали участь провідні науковці Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», органів державної влади та управління, керівники та працівники закладів освіти, а також учні, батьки та широка громадськість.Пройшов цікавий і корисний інтегрований урок

21 жовтня 2019 року пройшов цікавий і корисний інтегрований урок (природничі науки та англійська мова) для старшокласників і учнів середньої школи, які мають потенціал до наукової діяльності. Тема уроку «The development of science in the 21st century. Nobel prizes in science. Розвиток науки в 21 столітті. Нобелівські премії в галузі науки».

Урок підготували вчитель біології Рекконен І.О., вчителі географії Лиховид О.В., Власюк О.В., учитель хімії Дрозденко І.В., заступник директора з іноземних мов Байкова С.Ю. Цікаві презентації англійською мовою підготували учениці 11-х класів Адріанова Софія і Жилінська Софія. Учні були у захваті від спілкування з кандидатом біологічних наук, докторантом АН України, дублером космонавта Каденюка Л.К. Адамчук-Чалою Н.І.

Урок завершено обговоренням питань впливу фундаментальних наук на розвиток суспільства англійською мовою, в якому взяли участь усі присутні старшокласники.Etherton Education

17.10.2019 у рамках угоди між Ліцеєм  міжнародних відносин та освітньою агенцією з Великої Британії  «Etherton Education»» відбулася зустріч учнів та вчителів англійської мови з Пітером Есертоном – викладачем та автором підручників з англійської мови як іноземної. Учні мали можливість дізнатися більше про систему освіти англомовних країн та порівняти їх з освітою в Україні.День Захисника України

31283259_201273644009581_7952143217496403699_n 10 жовтня. Дякуємо Захисникам України!

Благодійна акція Ліцею Міжнародних відносин № 51 до Дня захисника України “Смаколики для поранених” стала традиційною. Дорогі вчителі, учні та батьки! Ми з учнями передали 10 жовтня Ваші подарунки, листівки та гостинці воїнам, які лікуються у Київському військовому госпіталі. Ми виконали ваше доручення. Це була наша спільна добра справа! Прийміть слова щирої вдячності від поранених та травмованих, від тих, хто проходить реабілітацію, від лікарів. Слова подяки, які ми почули – адресуємо всім, хто взяв участь у благодійній акції. Дякуємо!