Архів за Листопад, 2019

День визволення Києва

У Ліцеї міжнародних відносин № 51 відзначено 76 річницю визволення міста Києва від фашистських загарбників. Проведені уроки мужності, присвячені героїчному минулому українського народу, урочисте зібрання. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю ціною великих втрат і страждань, живе і нині. Пам’ятаємо та дякуємо! Бажаємо мирного неба, щасливого життя на рідній землі!Відновлюємо забуті імена

5 листопада 2019 року у Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбулися Педагогічні читання, присвячені 150-річчю педагога та методиста початкової освіти, автора підручників та методичних посібників Деполович Лідії Платонівні. Також була презентована книга С.Спутай та Н.Халимон «Учителем школа стоїть», у якій широко розкрита спадщина педагога. У заході брали участь С.Спутай, директор Інституту радіолокаційних технологій, член Національної спілки краєзнавців України, І.Єрмаков, методист управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, кандидат історичних наук, С.Шевцова, директор Ліцею міжнародних відносин № 51, кандидат філософських наук та учителі початкової школи ліцею.

Серед гостей були присутні О.Міхно, директор Педагогічного музею України, кандидат педагогічних наук, В.Хайруліна, член-кореспондент НАПН України, кандидат педагогічних наук, доктор філософських наук та представники навчальних закладів Печерського району та м. Києва.