Архів за Вересень, 2019

Challenge Fest

24 вересня учні Ліцею міжнародних відносин №51  взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході Challenge Fest, під час якого відвідали майстер-класи з різних видів спорту, ознайомилися з показовими естафетними змаганнями “Cool Games”, продемонстрували свої вміння у різноманітних сферах фізкультурної активності.



Збереження миру на Землі

Збереження миру на Землі - одна із найважливіших проблем людства.

20 вересня Ліцей міжнародних відносин №51 традиційно приєднався до відзначення Міжнародного дня миру, який все прогресивне людство відзначає  21 вересня.  Учні 5-х класів пройшли символічною Ходою Миру до пам’ятного знаку жертвам терористичних атак у всьому світі «Розбите Серце». Ліцеїсти вшанувати пам’ять невинних жертв тероризму хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника. Вчителі іноземних мов провели уроки Миру. Лідери Клубу  ЮНЕСКО прикрасили ліцей символами миру та висловлюваннями відомих людей про важливість збереження життя на нашій планеті.



Учні ліцею брали участь у Міжнародному Конкурсі

єдина матуся Учні ліцею брали участь у Міжнародному Конкурсі дитячого малюнка «L’UNICA MAMMA NEL MONDO – ЄДИНА МАТУСЯ У СВІТІ» у Римі! Конкурс було організовано асоціацією “Ucraina CreAttiva APS” за підтримки Посольства України в Італії та Всеукраїнської Ліги Українських жінок.

18 вересня було  нагороджено переможців, яких визначило професійне журі у складі українських та італійських художників. Вітали дітей Марія Петрова – голова Всеукраїнської Ліги Українських жінок, перший заступник голови Національної Ради жінок України та Ігор Грохоцький – переможець шоу “Голос країни”, який подарував усім присутнім свою нову пісню «Світло». Сподіваємось, що у майбутньому нас чекає ще багато проектів та щасливих дитячих посмішок!



Запрошуємо на навчання до Ліцею

Запрошуємо на навчання до Ліцею на вільні місця.

Повідомляємо про наявність вільних місць:

у 1-ші класи – 3;

у 3-ті класи – 1;

у 4-ті класи – 5;

у 6-ті класи – 2;

у 7-мі класи – 12;

у 9-ті класи – 11;

у 10-ті класи – 4;

у 11-ті класи – з профільним вивченням математики та англійської мови та профільним вивченням іноземних мов.



З початком нового навчального року! Ліцей гостинно відчиняє двері

2septem_19

У нашому Ліцеї пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок навчального 2019-2020 року. День знань – особливе свято, традиційне, яскраве, хвилююче. З нього починається дорога в майбутнє для кожної дитини.

Для випускників 11-х класів цей навчальний рік буде вирішальним. Він прокладе межу між дитинством та дорослим життям.

А для першокласників починається нове цікаве шкільне життя. Перший урок – це перший крок на шляху до Країни Знань.

Свято пройшло у дружній, теплій, позитивній атмосфері. Чудовим подарунком став виступ танцюристів клубу спортивно-бальних танців «Спорт Ленд DANZA». На свято завітали герої з  мультфільму «Фіксики», поява яких викликала радість та казковий настрій ліцеїстів.

Бажаємо успіхів і натхнення нашим учням у подорожі Країною Знань!