Інноваційна діяльність ліцею як ресурс забезпечення якості освіти

22-24 жовтня 2019 р. Ліцей міжнародних відносин №51  брав участь в Одинадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

«Інноватика в сучасній освіті» – професійний форум, на якому широко були представлені інноваційні досягнення у галузі освіти. Під час проведення науково-практичних конференцій, презентацій, майстер-класів обговорювалися ключові питання розвитку національної освітньої системи України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє   співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності.

Ліцей міжнародних відносин №51 презентував практико зорієнтований збірник «Інноваційний  поступ Ліцею: погляд крізь століття», який було видано до 100-річчя закладу. Обговорювалося  питання щодо створення інноваційного освітнього простору. Була представлена міжнародна, науково-дослідницька, проектна, видавнича діяльність ліцею як ресурс забезпечення якості освіти.

У заходах брали участь провідні науковці Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», органів державної влади та управління, керівники та працівники закладів освіти, а також учні, батьки та широка громадськість.