Архів за Травень, 2018

Свято останнього дзвоника

31 травня у Ліцеї міжнародних відносин № 51 пролунав останній дзвоник для випускників 11 класів.
Під час свята “Останній дзвоник у колі друзів” учні Ліцею взяли участь у флешмобі “Надія є”, створили герб України, танцювали вальс та співали: “України – це я!”
Вітаємо усіх вчителів, учнів та батьків!День Європи

Щорічно з 2003 року у травні в ліцеї відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Цього року ліцеїсти зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави..

Для ознайомлення ліцеїстів з європейськими цінностями та структурою Європейського Союзу вчителі іноземних мов провели освітній марафон «Відкрий Європу для себе». У Клубі ЮНЕСКО ліцею відбувся круглий стіл для учнів 10-х класів «Україна серед держав Європи»
Учням середньої школи була представлена презентація проекту європейського співтовариства «eTwinning» з метою залучення більшої кількості учасників до цього міжнародного проекту та інтеграції в європейський освітній простір.
У рамках проекту «Україна – Польща: співробітництво в освіті» , починаючи з 2013 року, відбуваються подорожі українських ліцеїстів до Польщі та зустрічі з польськими учителями та учнями в Україні. У День Європи ми отримали привітання від наших польських друзів та запрошення на відпочинок у літньому мовному таборі м. Легіоново, що знаходиться поблизу Варшави, де діти будуть вивчати дві мови: польську та англійську.
У День Європи була підписана угода про співпрацю ще з однією європейською школою – Вищою школою торгівлі, послуг та ремесел м. Табор (Чеська Республіка) та розроблена програма культурного обміну делегаціями вчителів та учнів. Згідно з цією програмою учні та вчителі ліцею у червні 2018 року відвідають Чехію, будуть вивчати чеську мову та ознайомлюватися з культурною спадщиною цієї країни.
Робота в міжнародних європейських проектах – пріоритетна ланка у діяльності ліцею. Вона сприяє формуванню в учнів громадянських, соціокультурних та комунікативних компетенцій.Святкуємо День Європи з eTwinning

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка започаткована у 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл.
Учителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.
Проект eTwinning підвищує ступінь відкритості до Європи, надає учням можливість знайомитися з культурою та традиціями інших європейських країн, розвивати інтелектуальний діалог за допомогою різних іноземних мов.

У цьому році учні 5-х, 6-х та 8-х класів ліцею під керівництвом учителів англійської мови Зайченко Н.С. та Постоєнко О.Г. відзначають День Європи завершенням роботи над проектом Global News Magazine у рамках програми eTwinning. Цей проект був спрямований на створення глобального європейського журналу новин з таких тем, як здоров’я, книги, тварини, спорт, історичні місця тощо.
Завдяки роботі в проекті Global News Magazine учні відчули себе частиною європейської спільноти, підвищили мотивацію до навчання, отримали задоволення від спільної творчості, покращили знання англійської мови та навички використання інформаційно-комунікативних технологій. А найголовніше – познайомились з культурами інших країн через безпосереднє живе спілкування з однолітками та більше усвідомили свою європейську ідентичність.День вишиванки

Свято вишиванки покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
У Ліцеї міжнародних відносин № 51 залюбки підтримують цю міжнародну традицію.
Це свято закликає усю Україну в цей день одягнути вишиванку на знак єдності.
Це прекрасно!Міжнародний День світла

16 травня все прогресивне людство відзначає Міжнародний День світла.
Цей день є глобальною ініціативою ЮНЕСКО, що визнає велику роль світла в розвитку науки, культури, мистецтва, освіти, а також у таких галузях, як медицина, комунікації, енергетика. Заходи, які проходять в різних країнах до цього дня, підкреслюють значимість науки й техніки в досягненні цілей сталого розвитку, встановлених ООН на період до 2030 року.

У рамках Міжнародного Дня світла в Ліцеї міжнародних відносин №51 пройшов кейс урок «Сонце – це наше все!» для учнів 10-х класів. Провела урок Власюк О. В., вчитель географії та біології ліцею.

.