Святкуємо День Європи з eTwinning

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка започаткована у 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл.
Учителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.
Проект eTwinning підвищує ступінь відкритості до Європи, надає учням можливість знайомитися з культурою та традиціями інших європейських країн, розвивати інтелектуальний діалог за допомогою різних іноземних мов.

У цьому році учні 5-х, 6-х та 8-х класів ліцею під керівництвом учителів англійської мови Зайченко Н.С. та Постоєнко О.Г. відзначають День Європи завершенням роботи над проектом Global News Magazine у рамках програми eTwinning. Цей проект був спрямований на створення глобального європейського журналу новин з таких тем, як здоров’я, книги, тварини, спорт, історичні місця тощо.
Завдяки роботі в проекті Global News Magazine учні відчули себе частиною європейської спільноти, підвищили мотивацію до навчання, отримали задоволення від спільної творчості, покращили знання англійської мови та навички використання інформаційно-комунікативних технологій. А найголовніше – познайомились з культурами інших країн через безпосереднє живе спілкування з однолітками та більше усвідомили свою європейську ідентичність.