Архів за Травень 16th, 2018

Міжнародний День світла

16 травня все прогресивне людство відзначає Міжнародний День світла.
Цей день є глобальною ініціативою ЮНЕСКО, що визнає велику роль світла в розвитку науки, культури, мистецтва, освіти, а також у таких галузях, як медицина, комунікації, енергетика. Заходи, які проходять в різних країнах до цього дня, підкреслюють значимість науки й техніки в досягненні цілей сталого розвитку, встановлених ООН на період до 2030 року.

У рамках Міжнародного Дня світла в Ліцеї міжнародних відносин №51 пройшов кейс урок «Сонце – це наше все!» для учнів 10-х класів. Провела урок Власюк О. В., вчитель географії та біології ліцею.

.Перспективи підприємництва

З метою профорієнтації старшокласників
у Ліцеї міжнародних відносин №51
відбулися зустрічі з професіоналами у сфері бізнесу, практичної психології, інформаційних технологій (інфографіка, графічний дизайн) у рамках соціального проекту «Школа героїв».
Вони були проведені у формі бесіди, де учням надані ключові поради при виборі окремих професій.

Зокрема, під час зустрічі з теми «Перспективи підприємництва», яку провів голова громадської організації «Союз захисту підприємництва» Доротич С. І., учні почули автобіографічну історію успішної людини, що важливо для формування мотивації до навчання.
Разом із старшокласниками було акцентовано увагу на критеріях успіху – це комунікабельність, самостійність, прагнення до саморозвитку та позитивний настрій.