День Європи

Щорічно з 2003 року у травні в ліцеї відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Цього року ліцеїсти зробили ще один крок до пізнання європейських країн, до усвідомлення необхідності європейської інтеграції нашої держави..

Для ознайомлення ліцеїстів з європейськими цінностями та структурою Європейського Союзу вчителі іноземних мов провели освітній марафон «Відкрий Європу для себе». У Клубі ЮНЕСКО ліцею відбувся круглий стіл для учнів 10-х класів «Україна серед держав Європи»
Учням середньої школи була представлена презентація проекту європейського співтовариства «eTwinning» з метою залучення більшої кількості учасників до цього міжнародного проекту та інтеграції в європейський освітній простір.
У рамках проекту «Україна – Польща: співробітництво в освіті» , починаючи з 2013 року, відбуваються подорожі українських ліцеїстів до Польщі та зустрічі з польськими учителями та учнями в Україні. У День Європи ми отримали привітання від наших польських друзів та запрошення на відпочинок у літньому мовному таборі м. Легіоново, що знаходиться поблизу Варшави, де діти будуть вивчати дві мови: польську та англійську.
У День Європи була підписана угода про співпрацю ще з однією європейською школою – Вищою школою торгівлі, послуг та ремесел м. Табор (Чеська Республіка) та розроблена програма культурного обміну делегаціями вчителів та учнів. Згідно з цією програмою учні та вчителі ліцею у червні 2018 року відвідають Чехію, будуть вивчати чеську мову та ознайомлюватися з культурною спадщиною цієї країни.
Робота в міжнародних європейських проектах – пріоритетна ланка у діяльності ліцею. Вона сприяє формуванню в учнів громадянських, соціокультурних та комунікативних компетенцій.