Архів за Травень, 2016

Свято останнього дзвоника

27 травня у Ліцеї міжнародних відносин №51 відбулося святкове завершення навчального року.
Як і завжди, цього дня на подвір’ї Ліцею панувала особлива атмосфера: великі оберемки квітів, сльози радості й хвилювання, щирі привітання, пісні, напутні слова 11-класникам, флешмоб, останній шкільний вальс і останній дзвоник.


Заклик до миру!

Ліцей міжнародних відносин №51 долучився до Міжнародного проекту Національної Ради жінок України (НРЖУ) «Культура миру через рівні можливості до благополуччя світу».

У рамках проекту, 24 травня 2016 року проведено арт-терапію «Заклик до миру», під час якої ліцеїсти створили перший у світі Юнацький Герб Миру, а також записали відеоролик, у якому англійською мовою закликали світ жити у мирі та злагоді.

Юнацький герб миру буде виставлений на Всеукраїнській виставці 1 червня 2016 року у приміщенні Національного музею літератури України, а відеоролик буде презентований у червні 2016 року на засіданні ЮНЕСКО в Парижі.

Поряд з цим, відбувся круглий стіл, головною темою якого було об’єднання усіх асоційованих організацій ЮНЕСКО в Україні задля вироблення єдиного механізму впровадження культури миру в різних вікових та соціальних групах. Також обговорено проведення першого уроку «Культура миру» 1 вересня 2016 року в усіх закладах освіти та впровадження «Днів миру» в освітню програму Українських шкіл в Україні та світі. Ці ініціативи були підтримані учасниками, які представляли НРЖУ, Комітети ВРУ, Міністерство освіти та науки України, Київську міську державну адміністрацію, Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, міжнародних фондів та громадських організацій.

.eTwinning

В рамках фінального етапу роботи над eTwinning проектом “My Classroom Magazine” учні 8-В класу написали вітальні листівки партнерам-ітвінерам з інших країн та підготували фото-звіт своєї роботи.
А напередодні на них чекав кольоровий сюрприз від друзів з Тунісу.


Україна – це ми

У рамках національно-патріотичного виховання
20 травня 2016 року в Ліцеї міжнародних відносин №51 відбулася тепла зустріч з делегацією з міста Дружківка, Донецької області у складі:

- Солодишової Алли Анатоліївни – методиста міського методичного кабінету з питань освіти Дружківської міської ради;
- Матвєєвої Галини Олександрівни – учителя-дефектолога Дружківської ЗОШ №7;
- Кабанова Кирила – учня 10-А класу Дружківської ЗОШ№17;
- Баєвського Костянтина – учня 8-А класу Дружківської ЗОШ №7;
- Лазебник Ангеліни – учениці 10-А класу Дружківської ЗОШ№12;

Діти презентували нашим учням високопатріотичний проект «Мистецтво після Майдану». Розповіли про тяжкий період, який довелося пережити їхньому місту та його мешканцям, про те, як саме в їхньому місті проходила Революція Гідності і народжувалося нове мистецтво. У зустрічі взяв участь відомий художник – активіст Геннадій Гутгарц, який є одним із авторів проекту.
Їх розповіді зворушили душі і серця всіх присутніх до сліз.Учасники проекту запропонували учням Ліцею співпрацю.

Долучаймося всі до проекту «Мистецтво після Майдану»!Вишиванка -це твій генетичний код

Українська вишивка, як і українська пісня, є знаковими для нашої традиційної культури.
Без любові до української пісні, без розуміння символіки української вишивки не станеш справжнім українцем. І навіть не зрозумієш українську душу.
Сьогодні 19 травня 2016 року у Ліцеї відзначали День ВИШИВАНКИ.

В цей день школярі та вчителі прийшли у своєрідному дрес-коді – вишиванці.
Під час акції проведено загальношкільний захід – флешмоб.
Була проведена святкова вистава, єдині уроки, виховні години.