Заклик до миру!

Ліцей міжнародних відносин №51 долучився до Міжнародного проекту Національної Ради жінок України (НРЖУ) «Культура миру через рівні можливості до благополуччя світу».

У рамках проекту, 24 травня 2016 року проведено арт-терапію «Заклик до миру», під час якої ліцеїсти створили перший у світі Юнацький Герб Миру, а також записали відеоролик, у якому англійською мовою закликали світ жити у мирі та злагоді.

Юнацький герб миру буде виставлений на Всеукраїнській виставці 1 червня 2016 року у приміщенні Національного музею літератури України, а відеоролик буде презентований у червні 2016 року на засіданні ЮНЕСКО в Парижі.

Поряд з цим, відбувся круглий стіл, головною темою якого було об’єднання усіх асоційованих організацій ЮНЕСКО в Україні задля вироблення єдиного механізму впровадження культури миру в різних вікових та соціальних групах. Також обговорено проведення першого уроку «Культура миру» 1 вересня 2016 року в усіх закладах освіти та впровадження «Днів миру» в освітню програму Українських шкіл в Україні та світі. Ці ініціативи були підтримані учасниками, які представляли НРЖУ, Комітети ВРУ, Міністерство освіти та науки України, Київську міську державну адміністрацію, Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, міжнародних фондів та громадських організацій.

.