Архів за Квітень, 2016

Вітаємо з перемогою!

З 21 по 25 квітня 2016 року в Києві відбувся XІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця, група “ГОРОВИЦЬ-ДЕБЮТ”, в якому брала участь і представляла Україну учениця 7-Б класу Ліцею міжнародних відносин №51 Плєшакова Марія – Луіза. Здобувши почесне третє місце, вона стала єдиним, за всю історію “ГОРОВИЦЬ-ДЕБЮТУ”, чотириразовим лауреатом цього конкурсу.


День англійської мови

23 квітня ООН заснувала Міжнародний день англійської мови.

Датою святкування англійської мови був обраний день народження англійського письменника і поета
Вільяма Шекспіра.

Вперше Міжнародний день англійської мови, як і дні інших офіційних мов ООН, відзначили у 2010 році.

У Міжнародний день англійської мови Президент України Петро Порошенко закликав українців вчити “мову глобального спілкування”.
“Україна відкрита для сучасного світу, а сучасний світ – для України.Усім нам потрібно володіти мовою глобального спілкування – англійською”.

“Learn English – grow fast!“, — йдеться у дописі.Семінар – практикум

В рамках святкування Міжнародного дня англійської мови (23 квітня) 22 квітня у Ліцеї міжнародних відносин №51 відбувся семінар – практикум для слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка «Україна – Європейський Союз: діалог культур. Засоби розвитку соціокультурної компетенції. Реалізація міжнародних проектів у Ліцеї міжнародних відносин №51».


Будуймо храм духовності і золотослова!

Під такою назвою  в Ліцеї міжнародних відносин №51 проведено свято – презентацію десятикнижжя вибраних праць професора
Галини Михайлівни Сагач.

Нині настав час відродження національної культурної спадщини , зокрема й риторичної.

Саме цей захід, спільний проект педагогів Ліцею, науковців та професорів багатьох вищих навчальних закладів України, батьків та учнів, сприяв формуванню риторичної культури особистості, сприяє її цілісному розвитку, гармонізує стосунки з оточуючим світом.

«Риторика» адресована усім, хто хоче жити і творити Слово Життя в новій Україні.
Візьміть «Риторику» в дорогу!Відкритий профспілковий урок

В Ліцеї міжнародних відносин №51  було проведено відкритий профспілковий урок «ПРАВО НА ПРАЦЮ. ТРУДОВІ ПРАВА НЕПОВНОЛІТНІХ».

НА ЦЬОМУ УРОЦІ:
• Діти дізнались про порядок та умови праці учнів навчальних закладів, що досягли 14 років, та працюють у вільний від навчання час;
• Обговорили і перерахувати основні пільги, які надаються законодавством неповнолітнім щодо робочого часу, часу відпочинку, оплати праці;
• Ознайомилися з історією виникнення, основними завданнями та сутністю діяльності профспілкових організацій щодо забезпечення трудових гарантій неповнолітніх працівників, контролю за дотриманням їх трудових прав;
• Учні аргументували особисту необхідність правових знань з питань регулювання праці неповнолітніх;