Архів за Березень, 2016

XVII Всеукраїнська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні

.
.

“Українсько – європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма”

29 – 30 березня 2016 року у Києві відбулася XVIІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма», яку було організовано та проведено Гуманітарною гімназією «Гармонія» на базі навчально-виховного комплексу № 141 «ОРТ» під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Мета конференції – залучення учнів до діалогу з питань цінності освіти у сучасному  світі. Читати далі… »Батькам майбутніх першокласників!

Ліцей міжнародних відносин № 51 гостинно відкриває двері для майбутніх першокласників!

Установча конференція для батьків майбутніх першокласників відбудеться 1 квітня о 13.00 в актовій залі ліцею.

!!!      Оголошується додатковий набір до 4-х класів на 2016-2017 н.р.На шляху до Європейського союзу

З 13 по 19 березня 2016 року учні та вчителі Ліцею міжнародних відносин №51 брали участь у роботі Міжнародного форуму, який відбувся в Польщі (м.Легіоново) під егідою Польського комітету ЮНЕСКО.
Представники молоді України,Польщі,Чехії, Латвії протягом тижня спілкувалися,обмінювалися досвідом, брали участь у роботі семінарів та студій.

У рамках форуму відбувся Третій міжнародний молодіжний театральний фестиваль, на якому учні Ліцею №51 презентували музичну виставу за українською народною казкою “Пан Коцький”. Читати далі… »КЕНГУРУ–2016

ВИВЧАЄМО МАТЕМАТИКУ – РОЗУМІЄМО ГАРМОНІЮ ПРИРОДИ!
220 учнів нашого Ліцею змагалися в інтелектуальному Міжнародному математичному конкурсі «КЕНГУРУ», що об’єднує школярів 30 країн світу та проходить під егідою ЮНЕСКО.

БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ!Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо педагогічний колектив Ліцею міжнародних відносин №51 ще з однією перемогою!

17-19 березня 2016 року відбулася головна подія освітньої галузі України – VІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016», у якій брав участь наш Ліцей.
Виставка відбувалася за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Ліцей міжнародних відносин №51 нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у номінації «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку національної освіти та науки».