Архів за Лютий, 2016

Зустріч випускників

27 лютого 2016 року відбулась зустріч випускників у ліцеї міжнародних відносин №51Зустріч ВИПУСКНИКІВ!

Місце зустрічі змінити неможливо!!!
Тому, дорогі наші
ВИПУСКНИКИ,
ми чекаємо на вас
27 лютого 2016 року о 15-00 в рідній школі.
Особливо запрошуємо випускників ювілейних років:

1951, 1956, 1961, 1966, 1971, 1976,
1981, 1986, 1991, 1996, 2001, 2006, 2011.
Ми чекаємо на вас і ваших однокласників.
Л а с к а в о   п р о с и м о!Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови, який було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, відзначається у Ліцеї міжнародних відносин №51 щорічно 21 лютого , починаючи з 2000 року.

Сьогодні, 22 лютого 2016 року, традиційно відбулися святкові дійства,  у яких брали участь  учні 1-11 класів.

Це літературно – музична композиція «Пісня – це музика душі»; уроки-дослідження: «Мово, колиско моя», «Вертайся, рідна мово, у серце народу», «Мова – генетичний код  нації»; літературно – музичні презентації: «О рідне слово, хто без тебе я !»,  «Мово моя калинова»; літературний альманах «Походження мов»; літературні читання в початковій школі: «Стежинами  рідної мови»,  «Рідне слово в рідній школі», «Мову знати – народ шанувати», «Рідне слово у творах  В.Сухомлинського».
Художнє слово, щира  посмішка,  доброзичливість з душевним трепетом віддзеркалюються в  день рідної мови у стінах нашого закладу.
До проведення заходів долучилися  учителі , батьки та учні.ДПА – 2016

22 лютого в Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбувся семінар для учнів 11-х класів про особливості ДПА – 2016.
Дарина Сіжук, консультант Cambridge English Assessment в Україні, розповіла одинадцятикласникам про специфіку Державної підсумкової атестації в 2016 р., детально зупинилась на структурі, видах завдань, стратегії підготовки, особливостях проведення та критеріях оцінювання підсумкової атестації.

Учні отримали вичерпну інформацію про майбутні екзамени, мали змогу задати та отримали відповідь на всі питання стосовно ДПА, що їх цікавили.Золоті ключі педагогічної спадщини Софії Русової

Бути гарним педагогом – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди і Науки…

Софія Русова


18 лютого 2016 року в Ліцеї міжнародних відносин № 51 стартував педагогічний проект, присвячений 160- річчю (1856-1940) з дня народження Софії Федорівни Русової, видатного педагога і громадського діяча , яка присвятила своє життя творенню національної системи виховання й освіти України.
На презентації була присутня директор Ріпкинської гімназії Чернігівської області Корж Н.М., яка разом із вчителем ліцею Лиховид О.В. виступила з темою «Рідний край Софії Русової сьогодні». Учителі ліцею презентували досвід роботи з національного виховання за С.Русовою.
Викладачі дитячої музичної школи №28 привітали учасників проекту рапсодією М.Лисенка «Золоті ключі», присвячену С.Русовій .
У заході також взяли участь: начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації К.С.Базильчук, представники дошкільних закладів Печерського району, гості з школи – інтернату для обдарованих дітей Київської області, педагоги Ліцею, батьки, учні.


…Нехай золоті ключі педагогічної спадщини Софії Русової допомагають нам відкривати серця і душі наших учнів, наповнювати їх такою ж великою любов’ю до України…