Золоті ключі педагогічної спадщини Софії Русової

Бути гарним педагогом – це бути справжнім реформатором майбутнього життя України, бути апостолом Правди і Науки…

Софія Русова


18 лютого 2016 року в Ліцеї міжнародних відносин № 51 стартував педагогічний проект, присвячений 160- річчю (1856-1940) з дня народження Софії Федорівни Русової, видатного педагога і громадського діяча , яка присвятила своє життя творенню національної системи виховання й освіти України.
На презентації була присутня директор Ріпкинської гімназії Чернігівської області Корж Н.М., яка разом із вчителем ліцею Лиховид О.В. виступила з темою «Рідний край Софії Русової сьогодні». Учителі ліцею презентували досвід роботи з національного виховання за С.Русовою.
Викладачі дитячої музичної школи №28 привітали учасників проекту рапсодією М.Лисенка «Золоті ключі», присвячену С.Русовій .
У заході також взяли участь: начальник відділу організаційного та кадрового забезпечення управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації К.С.Базильчук, представники дошкільних закладів Печерського району, гості з школи – інтернату для обдарованих дітей Київської області, педагоги Ліцею, батьки, учні.


…Нехай золоті ключі педагогічної спадщини Софії Русової допомагають нам відкривати серця і душі наших учнів, наповнювати їх такою ж великою любов’ю до України…