Архів за Червень, 2016

День скорботи і вшанування пам’яті

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні вихованці літнього оздоровчого табору «Берізка» , що працює на базі Ліцею міжнародних відносин № 51, поклали квіти до пам’ятників загиблим героям під час війн, розташованих на території Печерського району, та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять .


Зоряний олімп

graphics-fireworks-522839 Уже доброю традицією стало проведення « Зоряного олімпу» в Ліцеї міжнародних відносин № 51.
По завершенню навчального року урочисто вшановуються відмінники навчання, переможці олімпіад, конкурсів, МАН.

У залі присутні учні, батьки, педагоги. З вітальним словом виступає директор ліцею С.М. Шевцова. Вона дякує учням за їхній труд, за те, що вони своїми перемогами примножують славу ліцею і є гордістю закладу. Дітям вручаються грамоти, грошові премії та солодощі.

По закінченню свята – фото на пам’ять.

.Міжнародний проект «Культура миру через рівні можливості до благополуччя світу»

13 червня 2016 року в акції «Заклик до миру» брали участь кримськотатарські діти, творчі колективи, відомі громадські та культурні діячі, зокрема й лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. У Національному музеї літератури України відбулася презентація Гербу Миру кримськотатарського народу. В основі зображення – кримськотатарський візерунок.

Для присутніх виступив відомий співак кримськотатарського походження, народний артист України Фемій Мустафаєв. Він заспівав гімн України, який підхопили всі присутні. Свої музичні номери продемонстрував зразковий театр пісні «Ладоньки». Учні Ліцею міжнародних відносин №51 представили Юнацький Герб миру, який було створено у рамках цього проекту, та подарували присутнім дві українські пісні. Діалог двох культур був змістовним та цікавим.Summer English Camp 2016

На виконання Указу Президента України №641/2015 Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні та з метою популярізації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у Ліцеї міжнародних відносин №51 було організовано літній мовний табір, у якому діти протягом двох тижнів з 31 травня по 10 червня 2016 року мали можливість поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – подорожах, вікторинах, квестах, дискусійних клубах, конкурсах міні-проектів.
Вчителі англійської мови натхненно працювали, проводили ігри, індивідуальні та командні змагання. Учні дивилися навчальні фільми англійською мовою, вчили пісні, провели багато інших цікавих хвилин спілкування іноземною мовою. У роботі педагогів використано різні інтерактивні методики, відео- та аудіо-матеріали, елементи арт-терапії (малювання, колажі з використанням природних матеріалів, конкурси, вікторини, призи та сюрпризи).
Таким чином, у літньому мовному таборі учні отримали можливість:
- отримати мотивацію для подальшого удосконалення іноземної мови;
- подолати мовний бар’єр;
- підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій;
- навчитися реагувати належним чином в різних соціальних ситуаціях;
- застосовувати критичне мислення у нестандартних ситуаціях;
- аналізувати інформацію з різних джерел;
- опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі;
- сформувати полікультурну компетенцію (бути шанобливими до інших, приймати думки, права і почуття інших людей, бути толерантними);
- сформувати комунікативну компетенцію у контексті Європейської інтеграції.Літній шкільний табір

31 травня на базі Ліцею міжнародних відносин № 51 розпочав роботу дитячий табір відпочинку з денним перебуванням «Берізка», де оздоровлюється 42 учня. Основним завданням табору є залучення дітей до активного та здорового відпочинку.
Для молодших школярів заплановані вистави, різноманітні квести, розваги, перегляд мультфільмів, спортивні програми, майстер-класи, конкурси.

У таборі діти матимуть змогу в цікавій та захоплюючій формі вдосконалити свої знання з англійської мови. Учителі створюють англомовне середовище, намагаються зробити процес вивчення іноземної мови природнім, цікавим та неформальним.