Summer English Camp 2016

На виконання Указу Президента України №641/2015 Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні та з метою популярізації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів у Ліцеї міжнародних відносин №51 було організовано літній мовний табір, у якому діти протягом двох тижнів з 31 травня по 10 червня 2016 року мали можливість поглиблювати знання іноземних мов, поєднуючи навчання із захоплюючим відпочинком.

Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Учні мали змогу брати участь в ігрових програмах – подорожах, вікторинах, квестах, дискусійних клубах, конкурсах міні-проектів.
Вчителі англійської мови натхненно працювали, проводили ігри, індивідуальні та командні змагання. Учні дивилися навчальні фільми англійською мовою, вчили пісні, провели багато інших цікавих хвилин спілкування іноземною мовою. У роботі педагогів використано різні інтерактивні методики, відео- та аудіо-матеріали, елементи арт-терапії (малювання, колажі з використанням природних матеріалів, конкурси, вікторини, призи та сюрпризи).
Таким чином, у літньому мовному таборі учні отримали можливість:
- отримати мотивацію для подальшого удосконалення іноземної мови;
- подолати мовний бар’єр;
- підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій;
- навчитися реагувати належним чином в різних соціальних ситуаціях;
- застосовувати критичне мислення у нестандартних ситуаціях;
- аналізувати інформацію з різних джерел;
- опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі;
- сформувати полікультурну компетенцію (бути шанобливими до інших, приймати думки, права і почуття інших людей, бути толерантними);
- сформувати комунікативну компетенцію у контексті Європейської інтеграції.