Архів за Квітень, 2015

Вахта ПАМ’ЯТІ

27.04.15 у 13.00 в приміщенні Ради ветеранів України відбулася презентація уривку з книги «Вахта пам’яті» про долю єдиної жінки Лідії Уваренко, яка воювала у складі І-ї чехо-словацької бригади ім. Людвіга Слободи. 4 липня 1961 року під час перебування в Києві командир бригади Свобода сказав : «Ти – героїня наших двох народів».
Матеріали, зібрані учнями Ліцею про Уваренко Лідію Маркіянівну, спрямовані на усвідомлення величі подвигу у війні, виховання в учнів шани і поваги до тих, хто ціною свого життя здобув перемогу.

DSC_0523 DSC_0535


«Діалог держав: партнерство в освіті»

21 квітня 2015 року в Палаці дітей та юнацтва Печерського району м. Києва відбувся районний конкурс – фестиваль

«Діалог держав: партнерство в освіті».

Мета фестивалю - формування у підростаючого покоління почуття патріотичної гордості за Україну, як повноправного партнера світової спільноти, знайомство з культурою, традиціями інших народів та підготовка молоді до життя і праці в умовах світової інтеграції.
В фестивалі брали участь команди десяти шкіл Печерського району. Читати далі… »«Кришкін Дім»

В 9-В класі пройшов урок за участю студентів ТРАНСПОРТНОЇ АКАДЕМІЇ України (екологічний факультет).
Урок був присвячений екологічному проекту «Кришкін Дім». Студенти розповіли про переробку та утилізацію відходів в Україні.
Учні із задоволенням приймуть участь в проекті «Кришкін Дім». Вони, за допомогою всіх учнів ліцею міжнародних відносин, будуть збирати пластикові кришечки для подальшого створення великого панно.

.