Архів за Травень, 2015

“Не згасне вогонь пам’яті”

16 травня 2015 року на території Труханового острова відбувся міський краєзнавчий крос-похід “Не згасне вогонь пам’яті” під керівництвом Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА. В змаганнях взяли участь учні 7-В класу під керівництвом вчителя історії Бобир Ю.В. Юні краєзнавці виконували завдання з краєзнавчого (ботаніка, народознавство, гідрологія, екологія, геологія) та спортивного (жердини, туристські вузли орієнтування) напрямків. Додатково в програмі змагань проводилась краєзнавча вікторина “Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги”, питання якої включали в себе тематику Другої світової війни та історію Труханового острова.

IMG_1288 IMG_1301 IMG_1310


Відзначення 8 – 9 травня

ПАМ’ЯТЬ…

Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги нашого народу.

Учні Ліцею під час ритуалу пам’яті “Ніхто не забутий, ніщо не забуто” поклали квіти до пам’ятника генералу М. Ф. Ватутіну і вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні, святковим концертом. Під час концерту кожен глядач перейнявся долями людей, які пережили війну. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші прадіди і діди за сьогоднішню Україну, за надану можливість наступним поколінням жити.