Архів за Жовтень, 2014

Вшанування пам’яті героїв

[Галерею не знайдено]

Лідери учнівського самоврядування Ліцею міжнародних відносин №51 вшанували пам’ять визволителів Києва покладанням квітів до пам’ятника генерала Ватутіна М.Ф.Діти — дітям

Протягом 14-ти років наш Ліцей співпрацює з Городнянською школою-інтернатом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Наш проект має назву “Діти – дітям”. Учні Лцею кожний рік проводять благодійний ярмарок.

IMG_1148 IMG_1181


Разом з дітьми-біженцями

ukraine_love_flag1На сьогоднішній час переселенці раді отримувати будь-яку інформацію та підтримку. Саме з цією метою організований координаційний центр для біженців зі Сход, що працює на залізничному вокзалі. Центр організований службою МНС України, представниками благодійних фондів та громадськими активістами. У центрі переселенців реєструють та надають необхідну допомогу, а також на другому поверсі, у залі очікування № 2, перебувають усі, хто приїхав зі Сходу. Саме тут облаштовано дитячий майданчик, який працює з 9.00 до 18.00 години.

Вчителі ліцею міжнародних відносин № 51 долучилися до чергування на цьому майданчику. Психолог М.С.Величко та М.О.Тимошенко провели зустріч-чергування з обездоленими дітьми. Протягом дня були проведені ігри та майстер-клас з конструювання.

Саме цих дітей справедливо можна назвати дітками війни, бо, спілкуючись з кожним, відчуваєш, як у маленькому серці відлунюють болючі гарматні та кулеметні постріли.На шляху до Європейського союзу

european-union-flag-waving-emoticon-animatedЗ 13 по 19 жовтня 2014 року учні та вчителі Ліцею міжнародних відносин брали участь у роботі Міжнародного форуму, який відбувся в Польщі (м.Легіоново) під егідою Польського комітету ЮНЕСКО.Представники молоді України, Польщі, Франції, Болгарії протягом тижня спілкувалися, обмінювалися досвідом, брали участь у роботі семінарів та студій.
В рамках форуму відбувся Другий міжнародний молодіжний театральний фестиваль,де учні Ліцею №51 посіли 1 місце. На фестивалі була представлена музична вистава за твором Т.Шевченка “Тополя ”. Учениця 10 класу Лаврова Марія була відзначена нагородою “За кращу жіночу роль ”.
За участю учнів та вчителів чотирьох країн були проведені круглі столи,де обговорювалися питання подальшого спілкування та співпраці навчальних закладів України,Польщі,Франції та Болгарії та участі у міжнародних проектах ЮНЕСКО.
Маємо надію,що співпраця буде продовжена. Наступна зустріч делегацій навесні у Києві в стінах Ліцею міжнародних відносин № 51. Спілкування молоді-представників європейських країн,обмін досвідом та думками є неоціненним внеском на шляху нашої країни до майбутнього.Суботник

1 Учні 5-11 класів взяли участь у суботнику з благоустрою території ліцею.
Адміністрація школи, учні 5-11 класів, учителя, техперсонал дружно вийшли навести порядок на пришкільній ділянці.

Мета заходу – підвищення екологічної культури учнів, санітарне очищення території, відновлення благоустрою і підготовка до осінньо-зимового періоду 2014-2015 навчального року.

DSC_1185 DSC_1254 DSC_1271