На шляху до Європейського союзу

european-union-flag-waving-emoticon-animatedЗ 13 по 19 жовтня 2014 року учні та вчителі Ліцею міжнародних відносин брали участь у роботі Міжнародного форуму, який відбувся в Польщі (м.Легіоново) під егідою Польського комітету ЮНЕСКО.Представники молоді України, Польщі, Франції, Болгарії протягом тижня спілкувалися, обмінювалися досвідом, брали участь у роботі семінарів та студій.
В рамках форуму відбувся Другий міжнародний молодіжний театральний фестиваль,де учні Ліцею №51 посіли 1 місце. На фестивалі була представлена музична вистава за твором Т.Шевченка “Тополя ”. Учениця 10 класу Лаврова Марія була відзначена нагородою “За кращу жіночу роль ”.
За участю учнів та вчителів чотирьох країн були проведені круглі столи,де обговорювалися питання подальшого спілкування та співпраці навчальних закладів України,Польщі,Франції та Болгарії та участі у міжнародних проектах ЮНЕСКО.
Маємо надію,що співпраця буде продовжена. Наступна зустріч делегацій навесні у Києві в стінах Ліцею міжнародних відносин № 51. Спілкування молоді-представників європейських країн,обмін досвідом та думками є неоціненним внеском на шляху нашої країни до майбутнього.