Архів за Вересень, 2014

Європейський день мов

41705428 26 вересня 2014 року в Ліцеї міжнародних  відносин №51 відбувся відкритий інтегрований урок «Україна – Європа – розвиток міжкультурних компетенцій», присвячений Європейському дню мов.

Метою уроку стало формування соціокультурних компетенцій учнів через лінгвокраєзнавчий кругозір. Учні 7В класу показали високий рівень знань з англійської, французької, німецької та польської мов.
Була проведена інтерактивна гра на знання фразеологізмів в українській мові та пошук їх еквівалентів в іноземних мовах. Учні здійснили віртуальну подорож країнами Європи. Урок закінчився інсценізованою легендою про дівчину-Україну, якій Бог подарував найкращий талант – пісню.Олімпійський урок

olimpiada В ліцеї відбулося спортивне свято „Олімпійський урок” — свято молодості, грації, сили, гармонійного розвитку.
Всеукраїнський олімпійський урок було започатковано в 2005 році з ініціативи Національного олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Основна мета уроку — формування зацікавленості учнів до занять фізичними вправами та стійкого інтересу до олімпійського руху – провідника миру, духовності, єдності.

image(1) image(2) image(3)


День МИРУ

0048
Щороку Ліцей міжнародних відносин № 51 приєднується до відзначення Міжнародного Дня Миру. Сьогодні цей день особливо важливий для України, Європи, світу. Цього року в нашому навчальному закладі відбулися масові заходи, спрямовані на підтримку миру.

Учні 8-х класів пройшли символічною Ходою Миру до пам’ятника «Розбите Серце» ( вулиця Мечникова, 14/1 ) та поклали квіти, вшанувавши пам’ять загиблих у терористичних та збройних конфліктах.

IMG_0239 IMG_0240 IMG_0241

В актовій залі було проведено урочисте тематичне засідання клубу ЮНЕСКО Ліцею, в якому брали участь учні 5-7-х класів. Під час зустрічі було висвітлено історію та значення Міжнародного Дня Миру ООН для сучасного світу та нашої країни. Лунали пісні, вірші про мир та злагоду між народами. Усіх учасників об’єднала молитва за Україну, в якій діти та дорослі висловили своє бажання жити в мирній країні.

Ліцеїсти та вчителі з великим задоволенням брали участь у параді вишиванок.

Найактивнішими були учні 7-А, 5-А та 5-В класів.

У Ліцеї панувала атмосфера добра та толерантності.Cambridge English

images 18 вересня 2014 року у нашому ліцеї відбулася зустріч консультанта екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дарини Сіжук з вчителями та учнями 7-х класів.

Метою цієї зустрічі було ознайомити учнів з форматом складання екзамену КЕТ, який дасть змогу оцінити рівень знань учнів за міжнародними стандартами. Цей екзамен є ідеальним для школярів, тому що його зміст та завдання відповідають інтересам та досвіду учнів даного віку.
До речі, усі екзамени Cambridge English розроблені згідно з принципами та підходами загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти{CERF} — стандартних критеріїв, що використовуються в усьому світі для оцінки мовних умінь.
Дарина Сіжук детально пояснила структуру даного екзамену і учні мали змогу вирішити завдання з читання та аудіювання. Для ознайомленння з правилами складання говоріння було продемонстровано діалог, який підказав вчителям та учням як буде оцінено спілкування.
При вдалому складанні екзамену учні отримають міжнародний сертифікат, який відкриє більше можливостей для навчання та роботи в усьому світі.
Наші учні приєднаються до більш ніж 4 млн людей в усьому світі, які щорічно складають іспити Cambridge English.Свято туризму

tourism 10 вересня в Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбулося Свято туризму. Учні 5-х та 6-х класів взяли участь у роботі таких майстерень: пакування рюкзака, встановлення намету, пакування спальника, розпалювання багаття на швидкість, переправа через уявну річку по паралельним вірьовкам, орієнтування, біг на 30 метрів.

Також всі шість класів брали участь у майстернях «рибалка», «метелик», «біорізноманіття», кидання важкого предмету на дальність, туристська пісня та на останок – найкумедніше фото у дощовику.
Дякуємо вчителя географії Лиховид Ольгу Валеріівну за підготовку та проведення Дня туризму, директора благодійного фонду «Україна XXI століття» Локтіонову Катерину Валеріївну за смачні призи.
Сонячна погода, гарний настрій та весела музика створили позитивні умови роботи майстерень, різноманітних змагань зі спортивно-туристичного орієнтування до міжнародного Дня туризму.