Cambridge English

images 18 вересня 2014 року у нашому ліцеї відбулася зустріч консультанта екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дарини Сіжук з вчителями та учнями 7-х класів.

Метою цієї зустрічі було ознайомити учнів з форматом складання екзамену КЕТ, який дасть змогу оцінити рівень знань учнів за міжнародними стандартами. Цей екзамен є ідеальним для школярів, тому що його зміст та завдання відповідають інтересам та досвіду учнів даного віку.
До речі, усі екзамени Cambridge English розроблені згідно з принципами та підходами загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти{CERF} — стандартних критеріїв, що використовуються в усьому світі для оцінки мовних умінь.
Дарина Сіжук детально пояснила структуру даного екзамену і учні мали змогу вирішити завдання з читання та аудіювання. Для ознайомленння з правилами складання говоріння було продемонстровано діалог, який підказав вчителям та учням як буде оцінено спілкування.
При вдалому складанні екзамену учні отримають міжнародний сертифікат, який відкриє більше можливостей для навчання та роботи в усьому світі.
Наші учні приєднаються до більш ніж 4 млн людей в усьому світі, які щорічно складають іспити Cambridge English.