Архів за Листопад, 2014

ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

1 28 – 29 листопада 2014 року відбулася ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО
“Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин уполікультурному світі відповідно до принципів «Нового гуманізму»“, яка була присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Конференція проходила під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО на базі Технічного ліцею (м. Київ, вул. Тампере, 9). Практичну підготовку заходу було покладено на гуманітарну гімназію “Гармонія” (м. Київ).
Мета конференції – залучити учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до конструктивної дискусії щодо шляхів впровадження ідей Тараса Шевченка в сучасній Україні та сконцентрувати увагу на співпраці шкіл ЮНЕСКО Сходу та Заходу, Центру та Півдня нашої держави задля реалізації основних пріоритетів концепції «Нового гуманізму»: солідарності, сприяння миру та діалогу засобами освіти та комунікації.
У конференції взяла участь команда Ліцею міжнародних відносин №51 під керівництвом заступника директора з навчально – виховної роботи С.Ю Байкової: Олена Криніна – 10-А клас, Лада Сорокіна – 9-В клас.
Команда Ліцею взяла участь у синквейн – естафеті «Український проект». Конференція проходила у формі пленарного та секційних засідань. Олена Криніна була активною учасницею проектної студії «Роль жінки у суспільстві за Т.Г.Шевченком та гендерні ініціативи ЮНЕСКО». Лада Сорокіна представила роботу Ліцею у Конструкторському бюро моделей «Освіта як пріоритет розвитку суспільства: співзвуччя поглядів Т. Г. Шевченка та ЮНЕСКО». Вона отримала диплом за активну участь у конференції.
[Галерею не знайдено]Дякуємо організаторам конференції !IELTS

У нашому ліцеї відбувся науково-методичний семінар для учнів 10-11 класів ”IELTS: цілі та перспективи”.
Олена Хорош, методист- консультант видавництва “EXPRESS PUBLISHING” підготувала детальну презентацію про підготовку та складання цього екзамену.
IELTS ( міжнародна система тестування англійської мови)- це найпопулярніший іспит із визначення рівня володіння англійською мовою. Цей іспит охоплює усі аспекти мови, що можуть знадобитися учням під час навчання, на роботі, у повсякденному житті або за кордоном.
Іспит IELTS розроблений провідними експертами у галузі оцінки мови та має бездоганну репутацію. Понад 9000 організацій по всьому світу, включаючи школи та університети, визнають результати іспиту.
Учні мали змогу зорієнтуватися який модуль іспиту їм потрібен, який бал сертифікату потрібно отримати, щоб мати змогу вступити до вузів за кордоном, як правильно зареєструватися на іспит та отримати результати.
Учні залишилися задоволеними від цієї зустрічі, тому що вони змогли отримати відповіді на всі їх запитання стосовно цього іспиту.Презентація книги

PHILOSOPHY

“НА КРИЛАХ СОФІЇ”

19 листопада 2014 року відбулась презентація практико- зорієнтованого збірника «Філософія інноваційної діяльності», у якому розкриваються концептуальні, ціннісно-смислові, життєтворчі, компетентнісні домінанти інноваційної діяльності Ліцею міжнародних відносин №51 міста Києва (Асоційованої школи ЮНЕСКО) – центру толерантності, діалогу культур, духовності. Автори посібника – науковці, педагоги, учні, батьки, значну увагу надали проблемам інноваційної діяльності ліцею в контексті реалізації філософських засад компетентнісно-спрямованої освіти.

На презентації виступили:

Наєнко О.Ю., в.о. начальника управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації,
Савченко О.Я., головний науковий співробітник Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, академік Академії педагогічних наук України,
Жадько В.О; завідувач кафедри журналістики Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова, доктор філософських наук, професор, письменник;
Цимбалару А.Д., завідуюча лабораторією початкової освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України,
Лобанчук О.А., доцент кафедри етики та естетики Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова;
Єрмаков І.Г., кандидат історичних наук;
Шевцова С.М., директор ліцею міжнародних відносин, кандидат філософських наук.

Збірник покликаний синтезувати набуті знання з фахових та гуманітарних дисциплін у цілісне світосприйняття з метою створення підґрунтя методологічного та гуманітарного компонентів в архітектоніці навчально-виховного процесу в різних типах закладів освіти.III науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва

70 years 18-го листопада в Ліцеї відбулася III науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва «Філософські основи духовних цінностей як істина миру. Толерантність як внутрішній ресурс розвитку особистості та суспільства».

Конференція була присвячена 70-й річниці ЮНЕСКО та 60-й річниці членства України в ЮНЕСКО.

III науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва проведена під егідою Національної комісії України в справах ЮНЕСКО, за сприяння та інформаційною підтримкою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Захід відвідали та виступили з вітальним словом почесні гості:
- Сергій Мартинчук, голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ;
- Володимир Хандогій, Надзвичайний і Повноважний Посол України;
- Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
- Абас Абудула, другий секретар Посольства Китайської Народної Республіки в Україні;
- Рута Рудинскайте, аташе Посольства Литовської Народної Республіки в Україні;
- Марія Глоба, національний координатор проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО в Україні» Міністерства освіти і науки України;
- Олена Павленко, начальник відділу науки, міжнародних та регіональних зв’язків, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва;
- Олена Наєнко, в. о. начальника управління освіти Печерської райдержадміністрації;
- Лі Хун, директор Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
- Зоц В.М., провідний науковий співробітник лабораторії педагогічних інновацій Інституту педагогіки НАПН України;
- Влад Добрянський, музикант Українського центру сучасної музики, освіти та інтеграції;
Учасників конференції також сердечно привітав Голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, заступник Міністра закордонних справ України Данило Лубківський.
У роботі конференції взяли участь представники 38 загальноосвітніх навчальних закладів усіх районів м. Києва.
Різноманітні заходи конференції були cпрямовані на поширення культури толерантності серед школярів в різних сферах життя. 16 листопада, в День Толерантності, була проведена акція «Cтворення міста толерантності» та відбувся пізнавальний квест «Київ – місто толерантності».

В рамках конференції працювали студії за напрямками:

groups «Відкритість світу. Толерантність як результат міжкультурної комунікації» (досвід роботи в міжнародних проектах, проект e-Twinning).


«Духовні цінності української молоді. Толерантність як основа формування патріотизму».


«Толерантність і демократизація суспільства».


«Українська вишиванка як духовна цінність народу, виразник національного характеру, ідеалів, традиції»


• студія для вчителів «Методологічні основи формування духовних цінностей учнів».


Яскравими подіями форуму стали музична вистава за мотивами балади Тараса Шевченка «Тополя» та презентація роботи Ліцею в проекті асоційованих шкіл ЮНЕСКО, які підготували вчителі та учні Ліцею.

Конференція завершила свою роботу презентацією результатів роботи студій. Була оголошена декларація конференції «Духовні цінності та кодекс поведінки сучасної молоді України». Учасники форуму отримали сертифікати.

Ліцей міжнародних відносин №51 дякує всім, хто долучився до роботи конференції та став частиною колективу, який щиро вірить у те, що Істина Миру заключається в розвитку духовних цінностей кожного з нас!

[Галерею не знайдено]


Краєзнавчий квест

kwest З нагоди святкування Дня толерантності Ліцей разом з Європейським молодіжним парламентом провів краєзнавчий квест «Київ – місто толерантності», в якому прийняли участь асоційовані школи ЮНЕСКО м. Києва.

Юні пошуковці отримали сертифікати учасників та дипломи переможців.

ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ
Краєзнавчого квесту «Київ – місто толерантності»

назва навчального закладу
команди – учасниці
№ маршруту кількість набраних балів час роботи на маршруті
І Гімназія № 323 ІІ 30 00.13
ІІ Гімназія «Діалог» ІІІ 26 00.12
ІІІ Спеціалізована школа № 16 ІІІ 27 00.13
4 Гуманітарна гімназія «Гармонія» ІІІ 24 00.14
5 Спеціалізована школа № 211 ІV 21 00.14
6 Печерська гімназія № 75 ІV 18 00.14
7 Спеціалізована школа № 85 ІІІ 26 00.18
8 Гімназія № 109 ІІ 23 00.16
9 Український гуманітарний ліцей ІV 20 00.19
10 Слов’янська гімназія І 22 00.25
11 Фінансовий ліцей ІІ 29 00.28
12 Спеціалізована школа № 20 І 28 00.28
13 НВК № 30 «ЕкоНад» І 21 00.30