Архів за Жовтень, 2013

Вахта пам’яті

28 жовтня відбулася урочиста подія до 70-річчя визволення Київа від німецько-фашистських загарбників – відкриття посту № 1, Вахти пам’яті в Парку Вічної Слави. В цьому заході взяли участь представники Ліцею міжнародних відносин № 51- директор Ліцею Шевцова Світлана Михайлівна, заступник директора Коренєва Наталія Андріївна, викладач предмету “Захист Вітчизни” Горовець Юхим Семенович та лідери учнівського самоврядування, віце-президенти Ради старшокласників Ліцею, учні 10 класів – Доброхлоп Кирилл та Дадіверіна Наталія. [Галерею не знайдено]Благодійна акція “Діти – дітям”

Шановні учні, батьки, вчителі Ліцею міжнародних відносин №51!

0043Протягом 12 років Ліцей міжнародних відносин №51 співпрацює з Городнянською школою-інтернатом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наш проект має назву “Діти – дітям”, ми хочемо передати дітям, які не мають родинного тепла, не тільки речі, солодощі, іграшки, але й віру в те, що мрії збуваються.

І допомогти в цьому можемо ми, діти Ліцею №51.

За ініціативою Ради старшокласників благодійним фондом «Україна ХХІ століття» із залучення м батьків та учнів буде відбуватись благодійна акція «Допомога знедоленим дітям» в рамках проекту Ліцею «Діти – дітям».

План роботи над проектом:

21-22 жовтня – збір іграшок, книг, солодощів, речей (до каб. № 3).
22 жовтня – благодійний ярмарок з власних виробів учнів (малюнки, вироби із природного матеріалу, бісеру, пластиліну, тканини, оригамі, все, окрім харчових виробів). Може бути лише те, що зроблено власними руками чи вирощено на дачах, городах.
24 жовтня благодійний концерт-марафон ( в актовій залі на всіх перервах), під час якого буде показано відео-проект:
- фотографії дітей Городнянської школи-інтернату, куди направляється допомога;1
- яка була здійсненна благодійна допомога у минулих роках;
- як передали дітям-сиротам все, що було зібрано учнями нашого Ліцею рік тому.
29 жовтня – поїздка до Городянської школи-інтернату з концертом.
Збір благодійних пожертвувань проводитиметься тільки представниками благодійного благодійного фонду «Україна ХХІ століття».

Сподіваємось, що ніхто в Ліцеї міжнародних відносин не залишиться байдужим.

Рада старшокласників Ліцею № 51Найкращі в Європі!

Міжнародний театральний фестиваль у Польщі, присвячений 60 – річчю проекту ЮНЕСКО «Асоційовані школи»


З 14 по 19 жовтня 2013 року делегація учнів та вчителів Ліцею міжнародних відносин №51 Печерського району м Києва на чолі з начальником управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Ратушною А.М. брала участь у Міжнародному молодіжному театральному фестивалі в місті Легіоново (Польща), який було організовано під егідою Національної комісії Польщі у справах ЮНЕСКО.

Це спільний проект навчальних закладів трьох країн: Ліцею міжнародних відносин №51 (Україна), Шкільного комплексу №3 міста Легіоново (Польща), Ліцею міста Санліс (Франція).

Міжнародний театральний фестиваль за участю трьох країн передбачав створення та показ вистави англійською мовою на національний сюжет кожної країни. Учні Ліцею міжнародних відносин №51 посіли перше місце, продемострувавши музичну виставу за мотивами української народної казки «Рукавичка».

Щиро дякуємо директорові Ліцею С.М. Шевцовій за організацію, впровадження та підтримку проекту «Україна, Франція, Польща – співробітництво в освіті».

Висловлюємо щиру подяку учням

Лавровій Марії
Друзенко Таїсії
Радовій Марії
Малетич Марії
Морозову Денису
Ісоєвій Мар’ям
Ковалишин Світлані
Кокотову Олександру
Корнейчук Катерині
Лазенкову Микиті
Гонті Олені
Горіцькій Вероніці
Ковальовій Діані
Носовій Олені
Оруджевій Галині
Мельнику Антону
Купчевському Петру
Коваленку Віктору
Полушко Вікторії
Труновій Софії
Кратко Яну
Желтобрюх Маргариті
Реві Олександру

та вчителям Ліцею міжнародних відносин

Байковій Світлані Юріївні
Янчарек Еммі Володимирівні
Ассаул Вірі Євгенівні
Афоніній Ларисі Юріївні
Моллі Афанасію Миколайовичу
Стадніку Руслану Петровичу
Величко Марині Сергіївні

які гідно представили наш заклад на Міжнародному молодіжному форумі в Польщі.

Особлива подяка режисеру Демченко Валерії Петрівні та вчителю англійської мови Постоєнко Оксані Геннадіївні, які готували театральний колектив до виступу на фестивалі.Всесвітній День Чистих Рук!

У нашому ліцеї протягом двох років учні 7-Б класу зі своїми вчителями Реконнен І.О., Константиновою О.М., Корницькою Я.О. працюють над міжпредметним проектом: “To wash or Not to wash”. Головна мета цього проекту – залучити якомога більше учнів нашого ліцею до процесу своєчасного і правильного миття рук, тому що це – найефективніший спосіб не тільки захистити себе від захворювань, але й припинити їх розвиток.

Учасники проекту “To Wash or Not to Wash”, запросивши до нашого ліцею Адамчук-Чалу Надію Іванівну, кандидата біологічних наук, докторанта АНУ, дублера космонавта Л.Каденюка, яка провела майстер-клас з цього питання і залучила учнів до експериментальної роботи.

Головні координатори, учні 7-Б класу, оголосили результати досліджень (результати змиву), які виявили:
- багато колоній бактерій, серед яких є збудники шлунково – кишкових захворювань;
- спори цвілих грибів.
Беручи участь у цьому проекті, учні 7-Б класу двома мовами розмірковували і дискутували про необхідність пропагувати важливість особистої гігієни, в тому числі – миття рук.
Для інформування і зацікавленості в цьому питанні вчителі та учні зняли й показали цікавий та повчальний фільм “Handwashing Day” .

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у продовженні проекту.

Приєднуйтесь!Проект “Енергоефективні школи”

0038Не поспішайте викидати старі електролампи.
В руках справжніх умільців вони можуть перетворитись на ШЕДЕВРИ.
Не вірите?

Ці незвичайні композиції зробили учениці 6 – 7 класів на уроках праці (вчитель – Афоніна Л. Ю.).
[Галерею не знайдено]