Архів за Листопад, 2013

Міжнародний форум

16 – 19 листопада 2013 року в Ліцеї міжнародних відносин № 51 відбувся Міжнародний форум «Сучасному навчальному закладу – культуру толерантності», присвячений 60-річчю проекту «Асоційовані школи ЮНЕСКО».

Мета форуму — залучити учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні до конструктивної дискусії з використанням інтерактивних навчальних технологій щодо толерантної поведінки в сім’ї, навчальному закладі, в інтернеті, толерантного ставлення до природи. Захід відбувся під егідою Національної комісії України в справах ЮНЕСКО, за сприяння та інформаційною підтримкою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

На урочистому відкритті Форуму були присутні та виступили з вітальним словом почесні гості: О. О. Зарубінський, народний депутат України; А. В. Шлапак, Голова Постійної комісії Київської міської ради з питань гуманітарної політики; Рудігер Люхман, заступник голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні; Роман Смогоржевський, президент міста Легіоново (Польща); А.М. Ратушна, начальник управління освіти Печерської районної в місті Києві державної адміністрації; В.В. Кліменко, головний спеціаліст відділу науки, міжнародних та регіональних зв’язків Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації); Г.В.Друзенко, віце – президент Інституту європейської інтеграції (Польща); І. Г. Єрмаков, Посол Миру, старший науковий співробітник Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України; Іоанна Бієнько, директор Комплексу шкіл № 3 в м. Легіоново (Польща); Л.Б. Донська, директор гімназії № 30 «Еконад» м. Києва; А. Е. Чуйко координатор ПАШ ЮНЕСКО в м. Києві.

У роботі форуму брали участь делегації шкіл – партнерів Ліцею з Польщі (Комплекс шкіл №3 в м.Легіоново) та Перша гімназія м. Черкас (Україна). Форум зібрав учнів та вчителів 26 навчальних закладів м. Києва, з них 10 навчальних закладів – учасники ПАШ ЮНЕСКО.

Різноманітні заходи форуму були cпрямовані на поширення культури толерантності серед школярів в різних сферах життя. В рамках роботи форуму відбулися засідання круглих столів за напрямками: «Культура толерантності в школі»; «Толерантне ставлення до природи»; «Толерантність в інтернеті»; «Толерантність в сім’ї».[Галерею не знайдено]

Яскравими подіями форуму стали музична вистава за мотивами казки «Рукавичка» та презентація проекту «Кодекс толерантності класу», які підготували вчителі та учні Ліцею. Було проведено інтелектуальну гру, “Брейн-ринг”, «ЮНЕСКО та Міжнародний день толерантності».[Галерею не знайдено]

Форум завершив свою роботу урочистою церемонією закриття. Учасники форуму отримали сертифікати.Міжнародний форум

З метою розвитку співробітництва між навчальними закладами Москви та Києва у Ліцеї міжнародних відносин №51 з 17 до 19 листопада в рамках відзначення Міжнародного дня толерантності -2013 відбудеться Міжнародний форум «Сучасному навчальному закладу – культуру толерантності». На форум запрошені представники асоційованих шкіл ЮНЕСКО України, Росії та Польщі для спільного відзначення Дня Толерантності у листопаді 2013 року.

Запрошення


Програма Міжнародного форуму
«Сучасному навчальному закладу – культуру толерантності»
в рамках відзначення Міжнародного дня толерантності -2013

Дата Час

Захід

1. 16.11.2013 10.00-12.00 День Толерантності.

Акція  «Ми – за толерантність»

2. 17.11.2013 9.00-18-00 Зустріч делегацій з  Росії та Польщі за окремим планом
3. 18.11.2013 10.30.-11.00 Реєстрація учасників

Брейк-кава

11.00-12.00. Урочисте відкриття  форуму.

Виступ почесних гостей (уточнюється,буде надано додатково)

12.00-12.30 Музична  вистава  щодо проблем толерантності за мотивами казки «Рукавичка».
12.45-13.30 Обід
13.30-15.00 Робота в секціях:
круглий стіл «Культура толерантності в школі»
круглий стіл «Толерантне ставлення до природи»
круглий стіл «Толерантність  в інтернеті»
круглий стіл «Толерантність  в  сім’ї»
4. 19.11.2013 11.20-12.30 Презентація проекту

«Кодекс толерантності мого класу» (6-8 кл.)

12.30-13.30 Брейн-ринг «ЮНЕСКО та Міжнародний день толерантності»
13.30-14.30 Семінар « Фольклор та народні ігри»
14.30-15.00 Закриття. Прес – конференція.

Вручення сертифікатів учасникам  форуму.Лінія оборони Києва

Учні 9-а класу Ліцею під керівництвом класного керівника Лиховид О.В. відвідали захід, присвячений 70-річчю визволення Києва – «Лінія оборони Києва». Це була військово -історична реконструкція звільнення в 1943 р. сіл Віта Поштова, Юрівка, Чабани, Гатне і Тарасівка . На базі 179-го доту Київського укріпленого району в селі Віта Поштова пройшло святкування 70 – річчя визволення Києво – Святошинського району від німецько -фашистських загарбників. Дали слово ветеранам, які брали участь у визволенні Києва і Київської області восени 1943 року. В концерті на честь ветеранів прозвучали пісні воєнних років у виконанні бардів і творчих колективів. Після баталій була екскурсія для всіх відвідувачів заходу підземними галереями ДОТу № 179.[Галерею не знайдено]