Архів за Вересень, 2013

Європейський день мов

26 вересня учні ліцею відсвяткували Європейський день мов.

languagesУ рамках проектної діяльності наші учні під керівництвом учителів іноземних мов Сушко О.О.,Фомічової О.С.,Корницької Я.О.,Щегорцової В.Ф.,Павлової Н.Л. презентували для учнів 8 та 9-х класів свою роботу п’ятьма мовами: німецькою (Евенко Ю,Холодов Д.,7-А клас,Снєжко Д. 7-Б клас), італійською (Гаврілова К.,7-Б), іспанською (Задера Даніель,7-Б), французькою (Дремлюга Б.,Доброхлоп К.,Майстришина О.,10-А клас) та англійською  (Вітязь І.,Іванець В.,Кабиш І.,Гладченко О.,Тур М.,Чопик В.,9-Б клас,Трунова С. ,9-А клас).

Учні розповіли про історію цього свята, читали вірши та представили свої дослідження  про визначні музеї Києва,Бельгії  та Великобританії.Майстер-клас

1Для вчителів кафедри іноземних мов ліцею методист-консультант компанії Pearson Юлія Гусак провела майстер-клас щодо ефективної роботи з підручником Fly High.
Вчителі із задоволенням навчались новітнім методикам та технологіям викладання і під час цього навчання ще раз переконались,що яскравий, барвистий, веселий з чудовими малюнками “Fly High” не може залишити байдужим жодну дитину .
Підручник має чітку, ретельно опрацьовану методику, зручну для роботи структуру і логічний перехід від теми до теми . Розвиток усіх найголовніших навичок – читання, говоріння, письма та аудіювання відбувається поетапно і дуже органічно. Вправи подані в простому, доступному форматі, а використання карток і масок в ігровій формі допомагають дитині легко засвоїти програмний матеріал.P7010129
Що ж до вчителя, то майстер – клас став чудовим прикладом того, що цей підручник жодним чином не пригнічуватиметворчий потенціал вчителя, бо він подає основу і ніяк не змушує працювати по шаблону. Своїм цікавим уроком методист компанії Pearson показала вчителям, як, працюючи з підручником Fly High, зробити урок цікавим і неповторним , наситити його потрібною інформацією та різними видами роботи.Олімпійське свято

В  Ліцеї міжнародних відносин відбулося “Олімпійське свято”, у якому взяли участь участь учні 5-х класів, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити.

Подивитися на юних спортсменів прийшли Олімпійські чемпіони, видатні спортсмени, які прославили нашу країну та дали гідний приклад для наслідування:
Зубарева Ольга – чемпіонка Олімпійських ігор 1980 р.(Москва), чемпіонка світу, 5-разова володарка Кубку Європейських Чемпіонів, 8-разова чемпіонка СРСР – з ганболу
Пушкін Іван Олексійович - чемпіон світу і Європи 2013 р. ветеранів спортивної хоДьби 10, 20, 30 км.
Лігостаєва Лілія Василівна - учасник Чемпіонату Європи 2012р. чемпіон України.
Шимко Олександр Мусійович- президент ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ХОДЬБИ.

За результатами змагань перемогла команда 5- Б класу,
2-ге місце посіла команда 5-В класу,
3-тє місце  – команда 5-А класу.

Усіх учасників було нагороджено солодкими призами!ХV Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО України

З 16 по 18 вересня 2013 року на базі дитячого санаторно – оздоровчого центру «Ласпі» (м.Севастополь, Крим) відбулась ювілейна ХV Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО України «Водні ресурси світу: безпечний вплив, розумне керування, справедливе використання». Конференція була присвячена Міжнародному року співпраці з питань води.
Захід пройшов у форматі імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО», організованої кафедрою ЮНЕСКО «Права людини, мир, демократія, толерантність і взаєморозуміння між народами» під егідою Національної комісії України у справах ЮНЕСКО та за сприянням Міжуніверситетської мережі кафедр ЮНЕСКО.
Ліцей міжнародних відносин №51 м. Києва на ХV Всеукраїнській конференції представляли: Власюк Олена Віталіївна (вчитель географії), Безгубенко Богдан, Григораш Анастасія, Святнюк Ірина (учні 11-А класу).
Команда Ліцею зайняла почесне третє місце і представила досвід Великобританії у проблемі збереження водних ресурсів Землі. [Галерею не знайдено]PTE

PTE11 вересня 2013р. учнi 11- А класу випробували свої сили у пробному складаннi мiжнародного екзамену PTE(Pearson Test of English)
Це мiжнародний  екзамен,який пiдтверджує рiвень володiння англiйською мовою як iноземною.
Цей  iспит  був проведений  методистами компанii “Дiнтернал-книга” Анною Шелест та Робертом Хардiганом.
Учнi показали чудовi результати рiвня В2 з читання,письма,аудiювання та говорiння.