Архів за Серпень, 2013

УВАГА!

0021Запрошуємо всіх учнів, вчителів, батьків, випускників 1вересня о 9-00 на урочисту лінійку, присвячену Дню Знань та початку нового навчального року!
ЛАСКАВО ПРОСИМО!Міська методична конференція

27 серпня 2013 року вчителі англійської мови Константинова О.М., Зайченко Н. С. та Забєліна О.Л. взяли участь у міській методичній конференції для методистів РНМЦ, керівників районних і шкільних методичних об’єднань учителів іноземних мов «Особливості впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти в освітній галузі «Мови і літератури», яка відбулася у СШ № 135.
Обговорювались актуальні питання нормативного, програмно-методичного забезпечення, науково-теоретичні проблеми викладання іноземних мов в новому навчальному році. Розглядалися стратегічні напрямки розвитку сучасної шкільної освіти.
З методичними рекомендаціями щодо вивчення іноземних мов у 2013-2014 н.р. перед учасниками конференції виступила В. М. Буренко, завідувач кафедри методики мов та літератури ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

1

.

О.М. Константинова, вчитель ЛМВ№51, заслужений вчитель України, виступила з презентацією свого багаторічного досвіду, в якій розповіла про використання інноваційних технологій при вивченні англійської мови для формування та розвитку творчих здібностей учня.

.

Н.С. Зайченко, вчитель-методист ЛМВ№51, ознайомила учасників конференції з особливостями формування творчої особистості засобами інтерактивних технологій при викладанні іноземної мови.

2

Учасники конференціїї також взяли участь у роботі майстер-классів.