Міська методична конференція

27 серпня 2013 року вчителі англійської мови Константинова О.М., Зайченко Н. С. та Забєліна О.Л. взяли участь у міській методичній конференції для методистів РНМЦ, керівників районних і шкільних методичних об’єднань учителів іноземних мов «Особливості впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти в освітній галузі «Мови і літератури», яка відбулася у СШ № 135.
Обговорювались актуальні питання нормативного, програмно-методичного забезпечення, науково-теоретичні проблеми викладання іноземних мов в новому навчальному році. Розглядалися стратегічні напрямки розвитку сучасної шкільної освіти.
З методичними рекомендаціями щодо вивчення іноземних мов у 2013-2014 н.р. перед учасниками конференції виступила В. М. Буренко, завідувач кафедри методики мов та літератури ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

1

.

О.М. Константинова, вчитель ЛМВ№51, заслужений вчитель України, виступила з презентацією свого багаторічного досвіду, в якій розповіла про використання інноваційних технологій при вивченні англійської мови для формування та розвитку творчих здібностей учня.

.

Н.С. Зайченко, вчитель-методист ЛМВ№51, ознайомила учасників конференції з особливостями формування творчої особистості засобами інтерактивних технологій при викладанні іноземної мови.

2

Учасники конференціїї також взяли участь у роботі майстер-классів.