Архів за Листопад, 2010

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

Запрошуємо на презентацію підручника з країнознавства для 10 класів “Meet Great Britain”, авторами якого є вчителі англійської мови Ліцею міжнародних відносин 51  Вигран О. Ф., Гербова С. К., Крупська . Л, Теленкова С., Володіна Л. Л.

 Загальну координацію та редакцію проекту здійснила Константинова О. М.

Презентація відбудеться за програмою роботи творчої майстерні вчителів англійської мови Ліцею міжнародних відносин 51 “Інформаційно-комунікаційні технології при вивченні іноземних мов – шлях до розширення освітнього простору сучасно школи”, яка проводиться для вчителів англійсько мови м. Києва та Печерського району.

Чекаємо на вас 1 грудня о 10:00. 

Majsternia Majsternia2
 


ІСТОРИКО-ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ

  

PYROGOV  Я безкорисливо присвятив все своє  життя служінню істині і Батьківщині

PYROGOV3   М.Пирогов

  PYROGOV2

 Міська науково-практична конференція

programma 22_11_2010


Вітаємо

Вітаємо Ліцей з виходом чергового видання підручників з країнознавства учителів англійської мови Ліцею міжнародних відносин №51 Константинової Є.М. Вигран О.Ф., Гербової С.К., Крупської І.Л., Теленкової С. І., Володіної Л.Л. !

MEET GREAT BRITAIN

 

Навчання з задоволенням Читати далі… »Освіта та кар’єра – 2010

 18 листопада 2010 р. міністр освіти та науки Д. Табачник урочисто відкрив в палаці «Український Дім» міжнародну виставку  «Освіта та кар’єра – 2010.» В рамках профільного навчання за курсом «Гіди–перекладачі» учні 10-Б (філологічного) класу проходять на виставці  спеціалізовану практику як перекладачі.

TABAGHNYKVystavka1