Архів за Листопад 18th, 2017

Міжнародний форум асоційованих шкіл ЮНЕСКО

16 листопада було проведено Міжнародний форум асоційованих шкіл ЮНЕСКО «20 років з ЮНЕСКО. Цінності та пріоритети на шляху до сталого розвитку».
20 років тому,  у Міжнародний день толерантності, під час візиту в Україну Генеральний директор ЮНЕСКО Федеріко Майор (1987–1999 рр.) вручив ліцею сертифікат про приєднання до міжнародного Проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО (ПАШ ЮНЕСКО).

Мета форуму – залучити учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО до конструктивної дискусії щодо визначення цінностей та пріоритетів на шляху до сталого розвитку та безпечного світу. Міжнародний форум відбувся за участю представників Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, Представництва Європейського Союзу в Україні, посольств КНР та Литовської республіки, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, міжнародних громадських організацій, Інституту Конфуція при КНУ ім.Т.Шевченка, учнів та вчителів шкіл ПАШ ЮНЕСКО з Польщі,Чехії та України.

Читати далі… »