Архів за Листопад, 2017

День пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років

День пам’яті жертв голодомору — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день вчителі та учні ліцею Міжнародних відносин №51 вшанували пам’ять жертв голодомору, відвідали музей, запалили лампадки та поклали квіти до пам’ятників жертвам голодомору в Україні. Були проведені виховні години, бесіди, уроки історії, на яких згадували 1932-1933 роки та їх наслідки.З Днем Гідності і Свободи

Український народ має пам’ятати кожного, хто виступив 21 листопада 2014 року на захист демократичних цінностей, вільного європейського вибору громадян України. Революція Гідності… Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди займе гідне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

У Ліцеї 21 листопада, у День Гідності та Свободи, Радою учнівського самоврядування проведено флешмоб «Ланцюг єдності», покладання квітів до меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні.Міжнародний форум асоційованих шкіл ЮНЕСКО

16 листопада було проведено Міжнародний форум асоційованих шкіл ЮНЕСКО «20 років з ЮНЕСКО. Цінності та пріоритети на шляху до сталого розвитку».
20 років тому,  у Міжнародний день толерантності, під час візиту в Україну Генеральний директор ЮНЕСКО Федеріко Майор (1987–1999 рр.) вручив ліцею сертифікат про приєднання до міжнародного Проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО (ПАШ ЮНЕСКО).

Мета форуму – залучити учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО до конструктивної дискусії щодо визначення цінностей та пріоритетів на шляху до сталого розвитку та безпечного світу. Міжнародний форум відбувся за участю представників Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, Представництва Європейського Союзу в Україні, посольств КНР та Литовської республіки, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, міжнародних громадських організацій, Інституту Конфуція при КНУ ім.Т.Шевченка, учнів та вчителів шкіл ПАШ ЮНЕСКО з Польщі,Чехії та України.

Читати далі… »Діти – дітям

0043

У Ліцеї міжнародних відносин № 51
8 -10 листопада 2017 року Радою учнівського самоврядування та Благодійним фондом «Україна ХХІ століття» у рамках проекту “Діти – дітям” проведено благодійну акцію: ярмарок та марафон “Територія добра”.

В акції брали участь учні та їх батьки, вчителі та випускники Ліцею.
На традиційному благодійному ярмарку зібрано 22724,00 (двадцять дві тисячі сімсот двадцять чотири) грн. Це допомогло фінансувати придбання акустичної системи для актової зали. Цей подарунок дітям – сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, був переданий саме сьогодні, 17 листопада, у святковий день 60- річчя Городнянської школи-інтернату Чернігівської області.

Ми бажаємо дітям більше співати, танцювати та грати у виставах, розвивати свої таланти.
Всім радості й миру!Ми–ЛІЦЕЇСТИ!

Нещодавно відбулося радісне свято: День прийняття першокласників у ліцеїсти.
Ця урочиста подія – важливий крок вперед для маленьких учнів. Свято пройшло чудово. Старшокласники підготували театралізоване зворушливе прийняття першокласників у коло ліцеїстів Королевою знань. Збереглася і традиція годування кашею в знак того, що від сьогодні і до закінчення школи вони одна сім’я, «однокашники».